На даний момент 351 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Нормативно-правові акти Зміни до правил розміщення зовнішньої реклами: ніхто не може вимагати у підприємця документи на розміщення вивісок

Зміни до правил розміщення зовнішньої реклами: ніхто не може вимагати у підприємця документи на розміщення вивісок

e-mail Друк PDF

23 травня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України була прийнята постанова «Про внесення змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами».

Зазначений проект постанови Кабінету Міністрів України розроблено на виконання доручення Уряду від 28.04.2012 № 6864/7/1-12 та з метою усунення перешкод, які створюються місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування суб’єктам господарювання при розміщення ними вивісок (табличок).

Проектом визначаються термін "вивіски", вимоги щодо їх встановлення, вичерпні підстави та умови демонтажу вивісок, встановлюється заборона вимагати будь-які документи для розміщення вивісок, які не передбачені законодавством.

Реалізація проекту не потребує додаткових матеріальних та фінансових витрат з Державного бюджету України.

Прийняття акту сприятиме впровадженню чіткої та прозорої процедури розміщення вивісок (табличок) та забезпечить уникнення прийняття одноосібних рішень щодо віднесення тієї чи іншої вивіски до зовнішньої реклами.

Це ще один крок назустріч бізнесу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru