На даний момент 234 гостей на сайті

З 26 жовтня Миколаївщина переходить до «червоного» рівня епідемічної небезпеки – поліція стежитиме за дотримання обмежувальних заходів

e-mail Друк PDF

У вівторок, з 00 години 00 хвилин 26 жовтня, Миколаївська область переходить до «червоної зони» карантинних обмежень, пов’язаних з вірусом COVID-19. Тому правоохоронці посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів та принципово реагуватимуть на порушення встановлених карантинних правил.

Мобільні рейдові групи перевірятимуть дотримання карантинних норм в громадських закладах, у громадському транспорті, а також проводитимуть роз’яснювальну роботу з громадянами щодо необхідності дотримання карантинних заходів. Якщо громадяни будуть свідомо порушувати карантинні обмеження та категорично відмовлятимуться виконувати законні вимоги поліцейських – правоохоронці реагуватимуть жорстко та притягуватимуть їх до відповідальності.

З початку жовтня поліцейські Миколаївщини склали 225 адміністративних матеріалів за ігнорування карантинних обмежень - за категоричне відмовлення одягати захисні маски в громадських спорудах, будівлях та транспорті (за ч.2 ст. 44-3 КУпАП). Наразі правопорушникам загрожує штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

Поліція працює у посиленому режимі заради безпеки громадян. Шановні мешканці Миколаївщини, закликаємо неухильно дотримуватись карантинних обмежень, соціальної дистанції, користуватися засобами індивідуального захисту та уникати місць скупчення людей. При перших проявах хвороби - залишайтеся вдома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації. Будьте відповідальними. Бережіть себе та близьких!

Нагадуємо, що як обслуговування громадян, так і відвідування останніми торгівельно-розважальних центрів, закладів громадського харчування, промислової торгівлі та побутового обслуговування, спортзалів дозволяється лише за наявності «зеленого» COVID-сертифікату або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, якщо результатові не більше 72 години.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

поліція

© Офіційний сайт Національної поліції в Миколаївській області: https://mk.npu.gov.ua/news/karantin/z-26-zhovtnya-mikolajivshhina-perexodit-do-chervonogo-rivnya-epidemichnoji-nebezpeki-policziya-stezhitime-za-dotrimannya-obmezhuvalnix-zaxodiv/

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru