На даний момент 200 гостей на сайті

Вебінар про застосування РРО та ПРРО

e-mail Друк PDF

Податківці Миколаївщини започаткували серію навчальних вебінарів для представників бізнесу, присвячених особливостям застосування реєстраторів розрахункових операцій. Днями такий захід проведено спільно з МОПО працівників малого та середнього бізнесу «Єднання».

Спікерами від Головного управління ДПС у Миколаївській області виступили керівник податкової служби області Дмитро Прокоф’єв, заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Олександр Федорович,       головний державний інспектор відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, електронних сервісів та електронного документообігу, розгляду звернень державних органів управління електронних сервісів Тетяна Кулєшова.

Податківці проінформували учасників про те, хто має використовувати РРО. Адже, як відомо, з 1 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), якими мають застосовуватись реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій. Згідно з нормами податкового законодавства, обов’язкове застосування касових апаратів передбачено для ФОП – платників єдиного податку ІІ-ІV груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які провадять діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування.

Учасникам заходу детально роз’яснили переваги застосування новітніх програмних реєстраторів розрахункових операцій. Зазначили, що насправді реєстратори не створюють проблеми, а вирішують їх та мають ряд переваг, серед яких і бухгалтерський облік, і можливість за оптимальний час підрахувати залишки, зробити переоцінку товару, запрограмувати ціни для нових товарів тощо.

Окремим питанням розглянуто порядок реєстрації касових апаратів.

Зважаючи на значний інтерес до тематики заходу та враховуючи кількість питань, що надійшли від учасників, податківці анонсували наступний вебінар щодо запровадження фіскалізації в першій декаді грудня поточного року.

Головне управління ДПС у Миколаївській області дякує голові МОПО працівників малого та середнього бізнесу «Єднання» Олені Герасимчук за допомогу в організації заходу.

Джерело: ГУ ДПС у Миколаївській області

Останнє оновлення ( Понеділок, 22 листопада 2021, 07:48 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru