На даний момент 50 гостей на сайті

Поправки до законопроектів про РРО і кешбек: що відомо

e-mail Друк PDF
Обов’язкове застосування РРО з 1 січня 2021 року має стосуватися не всіх видів діяльності.

Поправки до законопроектів про РРО і кешбек: що відомо

Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна підготувала поправки до законопроектів №1053 і №1073. Про це повідомляється на сторінці Южаніної у Facebok.

Вона також наголосила, що ці законопроекти необхідно змінити з урахуванням пропозицій підприємців: «Підготувала поправки до законопроекту №1053-1, їх вийшло 105, а також до законопроекту №1073 — 22. Як і говорила вчора на зібранні за участю малого й середнього бізнесу, ці законопроекти необхідно змінити з урахуванням і пропозицій підприємців, і очікуваної загальної користі для бізнесу і для держави».

Южаніна повідомила, що обов’язкове застосування РРО з 1 січня 2021 року має стосуватися тільки таких видів діяльності, як реалізація побутової техніки, лікарських засобів, ювелірних виробів, уживаних товарів в магазинах, діяльність готелів, туристичних агентств, кафе, барів, ресторанів, а також реалізація автозапчастин за переліком Кабінету міністрів України.

Натомість, для всіх платників єдиного податку другої-четвертої груп застосування РРО не на часі, як наголошує вона.

Така система має запрацювати через 90 днів після підтвердження рішенням Кабміну готовності такого програмного забезпечення до промислової експлуатації.

Також Ніна Южаніна повністю виключила застосування механізму кешбеків. Вона пояснила це тим, що підприємці були шоковані  перспективою додаткового тиску на бізнес.

Також вона наголосила, штрафи мають залишатися для класичних РРО на теперішньому рівні, а для програмних РРО — виключно за нереєстрацію розрахункової операції на сервері контролюючого органу.

Джерело https://sud.ua/ru/news/ukraine/150324-popravki-do-zakonoproektiv-pro-rro-i-keshbek-scho-vidomo

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru