На даний момент 50 гостей на сайті

Олександр Сєнкевич прокоментував епідемічну ситуацію в місті та анонсував часткове пом’якшення карантинних обмежень в рамках “червоної” зони

e-mail Друк PDF

22 квітня, під час сесії міської ради, міський голова Олександр Сєнкевич прокоментував епідемічну ситуацію в місті та анонсував часткове пом’якшення карантинних обмежень в рамках “червоної” зони.

На жаль, говорити про скасування “червоної” зони ще зарано.

  • Сьогодні перспективи ще не радісні, - каже міський голова. - Хоча рівень захворюваності трохи спадає, до прикладу, за останню добу з двох міських лікарень виписали більше людей, ніж надійшло, однак, бачимо, що збільшується смертність. Люди надто пізно звертаються за медичною допомогою, пізно потрапляють до лікарні. Щоб вийти з “червоної” зони, потрібно зниження одного показника. Головний показник, на який ми можемо вплинути, це кількість ліжок, обладних киснем. Якщо у нас буде зайнято менше 65% таких ліжок, тоді інших параметрів для виходу з “червоної” зони вистачає, - розповів мер.

Олександр Сєнкевич повідомив, що у п’ятницю, 23 квітня, відбудеться засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Комісія розгляне пом’якшення деяких обмежень в рамках червоної зони. Зокрема, можуть дозволити роботу літніх майданчиків закладів громадського харчування.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru