На даний момент 50 гостей на сайті

На Миколаївщині опрацьовано «новий» порядок здійснення контролю за додержанням законодавства про працю

e-mail Друк PDF

03 вересня 2019 року в Управлінні Держпраці у Миколаївській області відбувся тематичний тренінг обумовлений прийняттям Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019  № 823 (далі – Порядок №823).


На Миколаївщині опрацьовано «новий» порядок здійснення контролю  за додержанням законодавства про працю

«Уряд на нас поклав важливе завдання – викорінення незадекларованої праці, захист трудових прав працівників. Прийнятий Порядок увібрав вимоги Міжнародних Конвенцій, а зміни, внесені до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, врахували пропозиції, що надходили від роботодавців, та судову практику з питань притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання. Документи розроблені з  урахуванням Євроінтеграційного шляху України та направлені на  розвиток економіки країни, додержання прав та виконання  обов’язків сторін трудових відносин», - підкреслила Яна Скуратовська.

Увагу присутніх  зосередили на доповненнях у  підставах проведення інспекційних відвідувань, тривалості заходів контролю, документах, одержаних під час підготовки до проведення заходу контролю, що містять інформацію про порушення об’єктом відвідування вимог законодавства про працю, які долучаються до матеріалів інспекційного відвідування або невиїзного інспектування тощо.

На заході було відзначено попередню плідну  роботу спільно з територіальними органами Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби України, Національної поліції, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та визначено важливість її продовження.

Інспекційні відвідування за Порядком №823 розпочнуться уже сьогодні, 03 вересня 2019 року. Заходи контролю відбудуться у 5  суб’єктів господарювання Миколаївщини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru