На даний момент 201 гостей на сайті

Моніторингові групи з подолання COVID-19 продовжать роботу в регіонах з 1 листопада, — Олексій Чернишов

e-mail Друк PDF

Моніторингові групи, які будуть перевіряти ситуацію на місцях щодо реагування на поточні проблеми та виклики, пов’язані з пандемією, продовжать роботу вже з першого листопада. До складу групи увійшли фахівці МВС, МОЗ, Мінрегіону та Держпродспоживслужби. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Посилення заходів епідемічної безпеки та пришвидшення темпів вакцинації в регіонах — першочергові завдання у боротьбі з пандемією. На минулому засіданні комісії ТЕБ та НС було прийнято рішення відновити роботу групи, яка буде моніторити ситуацію на місцях щодо оперативного розв’язання проблемних питань стосовно COVID-19. Вже першого листопада  представники групи працюватимуть в регіонах — паралельно на Сході, Півдні, Заході та Півночі. Контроль будуть здійснювати по двох основних напрямах — стан медичної сфери в регіоні, організація й виконання протиепідемічних заходів. Ми маємо торішній досвід такої роботи, тож зараз вона має бути ще більш ефективною», — наголосив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Нагадаємо, сьогодні комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про перехід до «червоної зони» Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей.

ДОВІДКОВО: Робоча група стосовно перевірки стану виконання облдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування завдань, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів та дорученнями Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 була створена на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 16 квітня 2020 року № 16334/0/1-20.

ДЖЕРЕЛО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru