Малий бізнес запрошує владу до діалогу

П'ятниця, 18 червня 2021, 07:56
Друк

24 червня 2021 р. у Києві відбудеться Форум «Об’єднаний голос малого бізнесу-2021: перезавантаження діалогу із владою».

Це одна з наймасштабніших подій у світі малого підприємництва України, в якій планують взяти участь представники 250 об’єднань малого бізнесу з усієї країни.

Організатори заходу: Національна платформа МСБ, Коаліція Ради Міст «Захисти ФОП», Національна бізнес-коаліція, ВГО «Фортеця» та Альянс РОМБ (Регіональних Об’єднань Малого Бізнесу). Захід проходить за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

Серед головних спікерів Форуму – голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, голова Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, в.о. голови Державної податкової служби Євген Олейніков, заступниця міністра фінансів України Світлана Воробей, заступник міністра економіки Ігор Дядюра, представниця Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва Ксенія Ляпіна, голова парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, народний депутат Андрій Мотовиловець, голова Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе, Президент Всеукраїнської Професійної Асоціації Підприємців Борис Емельдеш, Голова Комітету сприяння розвитку мікро- та малого підприємництва Нацплатформи МСБ Олександр Чумак та ін.

Одна з головних тем форуму – спільні напрацювання представників малого бізнесу у подоланні перепон для відновлення і росту. Зокрема, у питаннях зменшення регуляторного та адміністративного навантаження на бізнес: перехід від тотальної фіскалізації до ризикоорієнтованої, лібералізація трудового законодавства, осучаснення та спрощення ринкового нагляду, зниження навантаження на фонд оплати праці, діджиталізація тощо. Також під час заходу буде обговорюватися лібералізація застосування РРО, спрощення у сфері трудових відносин, підтримка малого та середнього бізнесу та дерегуляція.

За результатами Форуму учасники планують прийняти Резолюцію з урахуванням спільних пріоритетів бізнесу.

Зареєструватися на онлайн частину заходу можна за посиланням.

Джерело