Громадський транспорт працюватиме довше, молодші школярі повернуться за парти: коли вступають у дію пом'якшення карантину

Понеділок, 26 квітня 2021, 06:21
Друк

23 квітня відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, яка розглянула рекомендації регіональної комісії щодо пом’якшення карантинних заходів в межах “червоної” зони на території міста Миколаєва.

За словами Миколаївського міського голови Олександр Сєнкевич, місто залишається в "червоній" зоні.

- На регіональній комісії нам рекомендували з понеділка дозволити відвідування шкіл для учнів 1-4 класів, продовжити роботу транспорту на годину зранку і ввечері. Крім того, поліція продовжить контролювати виконання працівниками сфери автобусних перевезень санітарно-епідеміологічних норм, - зазначив мер.

Після обговорення вирішили з понеділка, 26 квітня 2021 року:

З 5 травня 2021 року:

Міський голова пояснив, чому повернення дітей за парти відтермінували ще на тиждень.

- Є низка факторів, зокрема те, що під час карантину школи були відключені від опалення. До понеділка ми не встигнемо запустити тепло, а частина шкіл підключені до централізованої системи, що вже зупинена. Заганяти дітей в холодні класи - це ненормально. Відтак, маємо ще тиждень, потім травневі свята, і приміщення трохи прогріються, - зазначив Олександр Сєнкевич. - Також треба буде вирішити питання з організацією харчування.

Управлінню транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій доручили підготувати проєкт відповідного рішення щодо відшкодування оплати за транспортні послуги в обсязі планових показників з урахуванням компенсації за втрачені рейси з незалежних від перевізника причин, що передбачено умовами договору про надання послуг перевезення міським електричним транспортом.

Рейдовим робочим групам адміністрацій районів міської ради, департаменту економічного розвитку, ГУ НП в Миколаївській області, ММУ Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області рекомендовано продовжити контроль за дотриманням суб'єктами господарюванням та населенням додаткових карантинних обмежень, встановлених для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови