На даний момент 50 гостей і 1 користувач на сайті
  • egumarsh

Громадський транспорт працюватиме довше, молодші школярі повернуться за парти: коли вступають у дію пом'якшення карантину

e-mail Друк PDF

23 квітня відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, яка розглянула рекомендації регіональної комісії щодо пом’якшення карантинних заходів в межах “червоної” зони на території міста Миколаєва.

За словами Миколаївського міського голови Олександр Сєнкевич, місто залишається в "червоній" зоні.

- На регіональній комісії нам рекомендували з понеділка дозволити відвідування шкіл для учнів 1-4 класів, продовжити роботу транспорту на годину зранку і ввечері. Крім того, поліція продовжить контролювати виконання працівниками сфери автобусних перевезень санітарно-епідеміологічних норм, - зазначив мер.

Після обговорення вирішили з понеділка, 26 квітня 2021 року:

  • дозволити пасажирські перевезення в період з 6 до 10 години та з 16:00 до 20:00 на підставі перепусток з qr-кодом

  • дозволити відвідувати міський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю "Цветик-Семицветик" дітям, батьки яких працюють на підприємствах критичної інфраструктури та об'єктах життєзабезпечення.

З 5 травня 2021 року:

  • дозволити відвідування дитсадків та спеціальних закладів освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, також до звичного режиму повернуться учні 1-4 класів загальноосвітніх шкіл міста

Міський голова пояснив, чому повернення дітей за парти відтермінували ще на тиждень.

- Є низка факторів, зокрема те, що під час карантину школи були відключені від опалення. До понеділка ми не встигнемо запустити тепло, а частина шкіл підключені до централізованої системи, що вже зупинена. Заганяти дітей в холодні класи - це ненормально. Відтак, маємо ще тиждень, потім травневі свята, і приміщення трохи прогріються, - зазначив Олександр Сєнкевич. - Також треба буде вирішити питання з організацією харчування.

Управлінню транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій доручили підготувати проєкт відповідного рішення щодо відшкодування оплати за транспортні послуги в обсязі планових показників з урахуванням компенсації за втрачені рейси з незалежних від перевізника причин, що передбачено умовами договору про надання послуг перевезення міським електричним транспортом.

Рейдовим робочим групам адміністрацій районів міської ради, департаменту економічного розвитку, ГУ НП в Миколаївській області, ММУ Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області рекомендовано продовжити контроль за дотриманням суб'єктами господарюванням та населенням додаткових карантинних обмежень, встановлених для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru