На даний момент 38 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Нормативно-правові акти Чтобы получить сертификат оценщика, нужно подать соответствующее заявление

Чтобы получить сертификат оценщика, нужно подать соответствующее заявление

e-mail Друк PDF
Действующим законодательством не предусмотрена необходимость представления СГ в Фонд госимущества утвержденной и введенной субъектом оценочной деятельности программы организации системы внешнего контроля качества

На підставі звернень підприємців Держпідприємництво запропонувало Фонду держмайна визнати таким, що втратив чинність, наказ від 10.06.2013 № 799. Даним документом Фонд держмайна всупереч Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» розширив перелік документів, які подаються суб’єктом господарювання до Фонду Держмайна для розгляду питання про видачу сертифіката.

Зазначене стосується такого документу як програма організації системи зовнішнього контролю якості.

Згідно з Законом про оцінку майна, для розгляду питання про видачу сертифіката суб’єкта оціночної діяльності підприємець подає такі документи:

- заяву про видачу сертифіката за встановленою формою;

- довідку про оцінювачів, які працюють в його штатному складі;

- копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, зазначених у довідці.

При цьому, зазначений перелік є вичерпним.

Таким чином, чинним законодавством не передбачена необхідність подання суб’єктом господарювання до Фонду державного майна України затвердженої та впровадженої суб’єктом оціночної діяльності програми організації системи зовнішнього контролю якості.

З рішенням Держпідприємництва можна ознайомитися тут >>>

«Дебет-Кредит» оголошує тиждень кохання і знижок! З 1 по 8 березня - святкові знижки на електронний «Дебет-Кредит» від 20 до 70%. Знижки, які обираєте ви самі! Отримати знижку!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru