Бізнес отримає матеріальну допомогу і податкові канікули: ухвалено три Закони

П'ятниця, 04 грудня 2020, 12:05
Друк

Рада підтримала усі три президентські проекти про допомогу бізнесу під час локдауну

Верховна Рада підтримала три президентські законопроекти № 4429, № 4430 і № 4431 про соціальну підтримку громадян і бізнесу на період протиепідемічних заходів в цілому як закони.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль окреслив ключові пропозиції для підтримки бізнесу, які будуть запроваджені у разі посилення карантинних обмежень:

Законопроектом № 4429 пропонується виплата матеріальної допомоги працівникам, які можуть втратити частину заробітної плати або доходу, ФОПам, а також одноразова компенсація ЕСВ детальніше про проект читайте тут

Нагадаємо, Мінцифри раніше повідомило про шість категорій КВЕД, які претендуватимуть на допомогу

Законопроект № 4430 передбачає зміни до Податкового кодексу, зокрема щодо списання податкового боргу та податкових канікул. Детальніше про проект № 4430 читайте тут

Проект № 4431 передбачає зміни до Держбюджету-2020 і системно пов'язаний з попередніми, оскільки визначає джерело фінансування виплат.

Законопроекти ухвалені з урахуванням пропозицій Комітету, а також з техніко-юридичними правками. Зокрема, у разі подачі неправдивих відомостей, допомогу треба буде повернути в одиничному розмірі, а не в подвійному, як передбачалося у першій редакції проекту.

Джерело