На даний момент 153 гостей на сайті

Звернення голови профспілки до Бродського М. І. та Лусти В. В. щодо діяльності Держпідприємництва України

e-mail Друк PDF

Голова профспілки Герасимчук О. А. звернулась до в.о Голови Миколаївської обласної державної адміністрації Лусти В.В. та до голови Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприемництва Бродського М.І. з приводу і висловила  свою стурбованість  з приводу діяльності територіального органу Держпідприємництва у Миколаївській області.

Пропонуємо Вам ознайомитись зі зверненнями:

в.о. Голови Миколаївської обласної

державної адміністрації

Лусті В.В

Шановний Володимире Вікторовичу!

До Вас звертається Миколаївська обласна профспілкова організація  працівників малого та середнього бізнесу «Єднання» яка  об’єднує та плідно працює з підприємцями Миколаївщини.

Від імені підприємців висловлюємо Вам свою стурбованість  з приводу діяльності територіального органу Держпідприємництва у Миколаївській області.

Відповідно до п.8  Положення про Державну службу  України з питань регуляторної політики та підприємництва, затвердженного Указом Президента України від 30.03.2012, №237/ 2012 “Держпідприємництво України здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві, Севастополі як структурні підрозділи апарату Держпідприємництва України.”  Згідно з п.51 цього ж  Положення  Держпідприємництво рганізовує взаємодію з громадськими організаціями підприємців, їх спілками та учасниками ринків за галузевим принципом”;

Забезпечення реалізації державної політики з питань розвитку підприємництва у регіонах багато в чому залежить від взаємодії спеціально уповноваженого органу з питань розвитку підприємництва з бізнес - громадськістю регіонів. Розуміючи важливість питання  підбору кандидатури представника Держпідприємництва для місцевого бізнесу, лідери підприємницьких об’єднань Миколаївського регіону зверталися до облдержадміністрації з проханням перед погодженням призначення відповідних кандидатур провести їх обговорення з бізнес - спільнотою Миколаївського регіону. Але звернення не було враховано і на посаду представника Держпідприемництва у Миколаївській області було призначено ГорбоваО. В., що фактично призвело до повного нівелювання функцій спеціально уповноваженного органу з питань розвитку підприемництва у регіоні.

Враховуючи вищезазначене просимо Вас при погодженні призначення кандидатур на посаду представника Держпідприємництва проводити обговорення та консультації з представниками громадських об’єднань бізнесу регіону, що дозволить запобігти призначенню випадкових працівників не спроможних організовувати спільно з представниками бізнесу відповідну роботу  у регіоні по  реалізації державної політики у розвитку підприемництва, що проводиться Урядом та Президентом України.

Голова Миколаївської обласної

Профспілкової організації                                                   Герасимчук О.А.

_____________________________________________________________________________

Голові Державної служби України з питань

регуляторної політики та розвитку підприемництва

Бродському М. І.

Шановний Михайло Івановичу!

До Вас звертається профспілка працівників малого та середнього бізнесу ” Єднання” яка об'єднує та плідно працює з підприємцями Миколаївщини з приводу діяльності територіального органу Держпідприемництва у Миколаївській області.

Відповідно до п.8 Положення про Державну службу України з питань регуляторної політики та підприємництва, затвердженного Указом Президента України від 30.03.2012, №237/ 2012 “Держпідприємництво України здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві, Севастополі як структурні підрозділи апарату Держпідприємництва України.” Згідно з 51 цього ж Положення Держпідприемництво організовує взаємодію з громадськими організаціями підприємців, їх спілками та учасниками ринків за галузевим принципом”;

Таким, чином забезпечення реалізації державної політики з питань розвитку підприемництва у регіонах багато в чому залежить від взаємодії спеціально уповноваженного органу з питань розвитку підприемництва з бізнес- громадскістю регіонів. Розуміючи важливість питання підбору кандидатури представника Держпідприемництва для місцевого бізнесу, лідери підприемницьких об’єднань Миколаївського регіону зверталися до Вас з проханням перед призначенням відповідних кандидатур провести їх обговорення з бізнес-спільнотою Миколаївського регіону. Але звернення не було враховано і на посаду представника Держпідприемництва у Миколаївській області було призначено Горбова О.В що фактично призвело до повного нівелювання функцій спеціально уповноваженного органу з питань розвитку підприемництва у регіоні.

Враховуючи вищезазначене просимо Вас при призначенні кандидатур на посаду представника Держпідприемництва проводити обговорення та консультації з представниками громадських об’єднань бізнесу регіону, що дозволить запобігти призначенню випадкових працівників не спроможних організовувати спільно з представниками бізнесу відповідну роботу у регіоні по реалізації державної політики у розвитку підприємництва, що проводиться Урядом та Президентом України.

Голова Миколаївської обласної

Профспілкової організації                                                                  Герасимчук О.А.

Останнє оновлення ( П'ятниця, 06 грудня 2013, 09:44 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru