На даний момент 47 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Зробимо місто красивим разом! - починається інвентарізація МАФів

Зробимо місто красивим разом! - починається інвентарізація МАФів

e-mail Друк PDF

Віце-мер Роман Васюков 6 жовтня провів робочу нараду з підприємцями, які надають послуги мобільного зв'язку, з тимчасових об'єктів сфери послуг, так званих «Телефонуйках».


На сьогоднішній день прийнято рішення Миколаївської міської ради «Про організацію розміщення та роботи об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва» (від 07.07.11, № 7/13), яке чітко регулює розміщення тимчасових об'єктів сфери послуг, які буквально заполонили все місто. Так, наприклад, на пр. Леніна в районі вул. Садовій знаходиться 4 точки «Подзвони», що не тільки не естетично, але і не зручно для городян.

«На сьогоднішній день офіційно зареєстрованих 240 об'єктів, які займаються цим видом діяльності, але є і ті які встановлені незаконно. З наступного тижня починається загальноміська інвентаризація МАФів і об'єктів виносної торгівлі, по закінченню, якої буде прийнято рішення. Адже після 31 жовтня, не оформивши особистий строковий сервітут, який залежно від виду діяльності матиме різний строк дії, ви опинитеся поза законом», - розповів віце-мер.

Підприємці нарікали на те, що виготовлення одного такого об'єкта обходиться від 6 тис. грн. до 15 тис. грн., а при цьому прибуток мають не великий.


В ході наради місцева влада та підприємці прийшли до єдиної думки - переглянути дислокацію «Телефонуйків» і привести місто в більш естетичний вигляд. Підприємці пообіцяли найближчим часом запропонувати свої варіанти дислокації таких об'єктів.

Сайт Миколаївської міськради

Останнє оновлення ( П'ятниця, 07 жовтня 2011, 06:22 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru