На даний момент 127 гостей на сайті

Знову вивчаємо трудове законодавство

e-mail Друк PDF

18 вересня 2018 року Миколаївська обласна профспілкова організація працівників малого та середнього бізнесу «Єднання» організувала для підприємців-членів профспілки зустріч семінар з метою вивчення вимог законодавства про проведення заходів державного нагляду (контролю) за діяльністю СПД.

Перевірки  дотримання законодавства з питань праці на сьогоднішній день є найбільш актуальними - розміри штрафів  можуть сягати сотні тисяч грн., та й кримінальну відповідальність ніхто не відміняв. Саме тому голова профспілки вже не одноразово ініціює проведення навчання з трудового законодавства для членів профспілки, проводить роз’яснювальну роботу серед підприємців з приводу дотримання чинного законодавства. Герасимчук О. А. надала рекомендації з урахуванням найновіших законодавчих пропозицій.

На зустрічі виступила заступник голови профспілки з правових питань Дзицюк А. М., яка охарактеризувала підстави та особливості проведення перевірок, надала практичні рекомендації як поводити  себе  під час перевірки та проконсультувала про необхідний документообіг в СПД  з питань праці.

В кінці зустрічі учасники запропонували організувати семінар з питань охорони праці у жовтні 2018р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru