На даний момент 152 гостей на сайті

Зміни до Кримінального кодексу щодо несплати податків та ЄСВ – ухвалено закон!

e-mail Друк PDF
Нардепи підтримали в другому читанні та в цілому законопроект №1080 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

Сьогодні, 18 вересня, Верховна рада ухвалила у другому читанні та в цілому проект Закону №1080 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес».  Його підтримали 347 народних депутатів.

Нагадаємо, що законопроектом, зокрема, ліквідовується в Кримінальному кодексі стаття про фіктивне підприємництво. А також проектом передбачено суттєве збільшення порогу несплати податків та ЄСВ задля притягнення до кримінальної відповідальності. Про це детально розповідали тут і тут.

Зверніть увагу! Як повідомляє прес-служба ВРУ, Комітет  з питань правоохоронної діяльності розглянув п’ять поправок і врахував одну з них. Яку саме? Поки що невідомо, оскільки остаточного тексту Закону не оприлюднено.

За текстом законопроекту, цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Про це повідомимо додатково і тоді ж детальніше розкажемо про зміни.

Автор:  Волос Наталія

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru