На даний момент 245 гостей на сайті

Зеленський розповів, як зміниться закон про продаж землі

e-mail Друк PDF
Президент розповів, які правки внесуть народні депутати в законопроект про обіг с/г земель і за яких умов в іноземців з’явиться можливість купувати землю в Україні

Президент Володимир Зеленський розповів, які правки внесуть народні депутати в законопроект про обіг сільськогосподарських земель і за яких умов в іноземців з’явиться можливість купувати землю в Україні, - повідомляє "Економічна правда".

"Земля наша українська. Пишаємось, що прийняли закон у першому читанні, проголосували за зняття мораторію з продажу землі. Кожен українець стане власником своєї землі.

Перед другим читанням ми внесемо зміни...про те, що можливість придбати українську землю іноземцями (фізичними та юридичними особами – ред.)  буде тільки після рішення референдуму...Пакет законопроектів про народовладдя обов’язково приймемо найближчим часом.

Перед другим читанням зменшимо ліміт (кількість землі в одних руках після зняття мораторію на продаж – ред.). І наступного року ми плануємо – і це вже затверджено в новому бюджеті – виділити 4 мільярди на підтримку маленьких фермерів.

Щоб наші маленькі фермери ставали великими", - повідомляє президент.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru