На даний момент 34 гостей на сайті

За створення перешкод у проведенні інспекційного відвідування Миколаївську філію ТОВ «ЄВРОКОМУНСЕРВІС» оштрафовано на суму більш ніж 12 тисяч гривень

e-mail Друк PDF

Предметом проведення інспекційного  відвідування Управління Держпраці у Миколаївській області на  ТОВ «ЄВРОКОМУНСЕРВІС» стали питання щодо ведення достовірного обліку виконуваної працівниками роботи та бухгалтерського обліку витрат на оплату праці, оплата праці, розрахунок із звільненими працівниками.

Після вручення повідомлення про проведення перевірки, з’ясування питань стосовно того, чи є предмет інспекційного відвідування, предметом розгляду в суді,  надання інформації  про права та обов’язки об’єкта відвідування, вимоги інспектора праці Управління залишилися не задоволеними.

Директор Філії та головний бухгалтер відмовились від надання усних або письмових пояснень про порядок оплати праці та визначення особи відповідальної за оплату праці в Філії, документи кадрового та бухгалтерського обліку, необхідні для проведення інспекційного відвідування, не були надані.

Створення перешкод у діяльності інспектора праці Управління, зокрема відмову у допуску до проведення інспекційного відвідування, зафіксовано представником поліції.

За створення перешкод у проведенні інспекційного відвідування в рамках  наданих повноважень уповноваженою особою Управління Держпраці у Миколаївській області на Миколаївську філію ТОВ «ЄВРОКОМУНСЕРВІС» накладено штраф у розмірі 12 519 гривень.

Заходи впливу застосовано відповідно до статті 259 Кодексу законів про працю України, Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року № 509, та на підставі абзацу 6 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru