На даний момент 352 гостей на сайті

З понеділка у Миколаєві працюватимуть дитсадки, початкова школа, заклади громадського харчування та сфери послуг: які вимоги

e-mail Друк PDF

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час прямого ефіру в соціальних мережах повідомив про результати засідання Державної комісії ТЕБ та НС, що окремо розглядала ситуацію в Миколаєві.

- Що вдалося відстояти: дозволили працювати дитсадкам та початковій школі (1-4 класи) з застосуванням локального карантину, тобто на карантині залишаються окремі групи, де є хворі діти чи вихователі. На сьогодні таких груп в місті біля 1%. Ресторанам та кафе дозволили працювати до 20:00 години з обмеженням кількості відвідувачів та дотриманням карантинних вимог. Ми просили до 23:00, однак, я вважаю, що це краще, аніж взагалі зачинитися. Та й за це довелось поборотися, - каже мер. - Також до 20:00 години дозволено працювати сфері обслуговування - перукарням тощо.

Магазини продовольчих та непродовольчих товарів працюють з дотриманням карантинних обмежень. Крім того, буде впроваджено норму про одночасне перебування не більше як 1 особи на 15 квадратних метрів.

Театри - за тими ж принципами, що й кінотеатри, тобто, за умови не більше 50% наповнення зали.

- Водночас нам поставили завдання збільшити кількість місць для перевезень у громадському транспорті і посилити контроль маскового режиму. Інформація про те, що миколаївці їздять в маршрутках без масок дійшла й до Києва. І якщо до кінця наступного тижня у нас не буде покращення в цьому напрямку, Державна комісія ТЕБ та НС зупинить пасажирські перевезення в Миколаєві, - додав Олександр Сєнкевич.

Мер підсумував, що такий режим роботи вступає в дію з 00:00 години 2 листопада 2020 р. У випадку систематичних порушень з боку закладів громадського харчування чи інших, місто Миколаїв знову потрапить під дію всіх обмежень "червоної" зони.

- Прошу вас відповідально поставитися до ситуації! - звернувся Олександр Сєнкевич до громади. - Це не означає, що ми виходитимемо на мітинги, і нам будуть дозволяти й далі. Це скоріше виключення. Миколаїв розглядали окремо і ми аргументували своє звернення показникам захворюваності та тим, що миколаївський бізнес відповідально себе показав. Міцного всім здоров'я! Вдягайте маски, це не жарт.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru