На даний момент 71 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини З початку року податківці Миколаївщини зібрали

З початку року податківці Миколаївщини зібрали

e-mail Друк PDF

Голова Державної податкової адміністрації у Миколаївській області Андрій Лаврешов провів розширену апаратну нараду, під час якої заслухав керівників обласного апарату та державних податкових інспекцій області щодо наповнення бюджетів усіх рівнів у січні-серпні 2011 року та очікуваних надходжень коштів до загального фонду державного бюджету у вересні цього року.

Як зазначив у своєму виступі Андрій Лаврешов, - завдяки введенню в дію норм Податкового кодексу України, значним крокам з детінізації економіки, професіоналізму працівників податкової служби області та розвитку партнерських відносин з платниками податків, спостерігається тенденція до збільшення збору коштів до бюджетів усіх рівнів. Так, у січні-серпні 2011 року податківцями області досягнуто ефективних результатів по забезпеченню надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів. До зведеного бюджету забезпечено 2 млрд. 433,2 млн. грн., що на 334,6 млн. грн. або на 16 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Збір до державного бюджету склав 1 млрд. 404,1 млн. грн. Понад рівень минулого року забезпечено 221,1 млн. гривень. За рахунок розширення бази оподаткування шляхом збільшення податкової віддачі, руйнування схем мінімізації вдалось досягти приросту з податку на прибуток до рівня січня-серпня минулого року на 271,5 млн. грн., або на 62 відсотка.

З податку на додану вартість у січні-серпні поточного року досягнуто приросту до рівня минулого року на 65,3 млн. грн., або на 15,4 відсотка. Найбільш значні суми збору до державного бюджету у січні-серпні 2011 року забезпечено такими платниками, як ДП «Дельта-Лоцман», ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом», ДП НВКГ «Зоря-Машпроект», СГП «Нібулон», ВАТ «Миколаївобленерго». Всього зазначеними підприємствами сплачено до державного бюджету майже 700 мільйонів гривень. Податківці області приділяють велику увагу зростанню надходжень до місцевих бюджетів, насамперед тому, що це сприяє розвитку економіки регіону та виконанню соціальних програм.

З початку року місцеві бюджети отримали 1 млрд. 29,1 млн. грн., прогнозні показники місцевих рад виконані на 105,7 відсотків. До рівня січня-серпня 2010 року додаткові платежі склали 113,5 млн. грн., або 12,4 відсотків. Найбільший приріст надходжень до рівня минулого року забезпечено з податку на доходи фізичних осіб (на 107,1 млн. грн., або на 15,7 відс.), платі за землю (на 13,5 млн. грн., або на 10,8 відс.).

Одним із першочергових завдань, які стоять перед податківцями області, голова ДПА у Миколаївській області Лаврешов А.Ю. вважає створення нестерпних умов для роботи тіньового капіталу до повного його ліквідування. Тому в ході роботи апаратної наради були обговорені питання посилення роботи з підприємствами - «вигодонабувачами», «транзитерами», «мінімізаторами», ліквідації «податкових ям», погашення податкового боргу, відпрацювання сум податку на додану вартість, що заявлені до відшкодування, ефективності проведення перевірок, надання звітності в електронному вигляді.

Крім обговорення службової діяльності, на засіданні розглядалися і кадрові питання, серед яких заохочення кращих працівників податкової служби, яким було вручено почесні нагороди. За значний особистий внесок у розвиток податкової служби, забезпечення виконання завдань щодо мобілізації коштів до бюджетів усіх рівнів, сумлінну та самовіддану працю нагрудним знаком «Почесний працівник ДПС України» нагороджено заступника начальника управління інформатизації процесів оподаткування ДПА у Миколаївській області Юрія Галущака, нагрудним знаком «За бездоганну службу III ступеня» нагороджено начальника управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Миколаївській області Галину Боненко та нагрудний знак «Відмінник податкової міліції» отримав начальник відділу фізичного захисту УПМ ДПА у Миколаївській області - підполковник податкової міліції Геннадій Ткач.

У зв’язку з 50-ти річним ювілеєм Почесну грамоту від голови ДПА у Миколаївській області Андрія Лаврешова отримала начальник управління оподаткування юридичних осіб ДПА у Миколаївській області Людмила Гетманець.

Прес-служба ДПА у Миколаївській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru