На даний момент 174 гостей на сайті

З 8 квітня проїзд в громадському транспорті Миколаєва можливий лише за перепустками

e-mail Друк PDF

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255 в нашій країні введено обмеження на пасажирські перевезення. Так, до 24 квітня заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі.

При цьому такі обмеження не стосуються перевезення  легковими автомобілями.

Крім того, як виключення дозволяється перевезення працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують:

- охорону здоров’я,

- продовольче забезпечення,

- урядування та надання найважливіших державних послуг,

- енергозабезпечення,

- водозабезпечення,

- зв’язок та комунікації,

- фінансові та банківські послуги,

- функціонування інфраструктури транспортного забезпечення,

- сфери оборони,

- правопорядку та цивільного захисту,

- об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

Такі перевезення здійснюється за умови забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Як повідомив міський голова Олександр Сєнкевич, якщо підприємство, установа чи організація відповідає критеріям даної постанови Кабінету Міністрів України, вони можуть оформити спеціальні перепустки для забезпечення проїзду своїх працівників в громадському транспорту Миколаєва.

Для цього необхідно перейти за посиланням.

Аби дати можливість роботодавцям оформити перепустки для своїх працівників, проїзд за документами запровадять із середи, 8 квітня.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru