На даний момент 58 гостей на сайті

Вимоги бізнесу до майбутньої влади! ТОП 25!

e-mail Друк PDF

Вимоги до політичних партій, кандидатів в депутати та на посаду міського голови, сформовані Коаліцією МСБ м. Миколаєва, які будуть включені в Меморандуми і запропоновані до включення їх в свої передвиборчі програми політичним партіям і кандидатам у депутати до міської ради та кандидатам на посаду міського голови.

План зустрічей:

15 жовтня о 14.00 - з кандидатами в депутати Миколаївської міської ради.

16 жовтня о 11.00 - з кандидатами на пост мера.

Місце проведення заходів: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25, бізнес-центр "Олександрівський" (прес-центр).

ВИМОГИ БІЗНЕСУ ДО МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

  • ТОП 5 ПРОПОЗИЦІЙ РеФОРМ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ


  • ТОП 10 ПРОПОЗИЦІЙ РеФОРМ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

1

Розробити комплексну програму розвитку підприємництва у місті Миколаєві до 2020року, визначити основні пріоритети розвитку та створити механізм фінансової підтримки економічно і соціально важливих підприємницьких проектів.

В обов’язковому порядку виділяти з бюджету на розвиток  підприємництва не менше 1% від кошторису. Розподіл зазначених коштів та контроль за їх використанням здійснювати за участі бізнес-асоціацій.

2

Внести в регламент Миколаївської міської ради та її виконавчих органів зміни щодо забезпечення постійної участі делегованих представників бізнес-асоціацій в засіданнях міської ради, виконавчого комітету та постійних депутатських комісій з питань, що регулюють підприємницьку діяльність.

3.

Провести кадровий аудит виконавчих органів Миколаївської  міської ради за участю представників громадськості.

Внести відповідні зміни щодо забезпечення участі делегованих представників МСБ в конкурсних та атестаційних комісіях стосовно посадових осіб виконавчих органів Миколаївської міськради, діяльність яких пов’язана з регулюванням підприємницької діяльності.

4

Ввести практику стосовно щоквартальної звітності керівників виконавчих органів ради за участю представників громадськості та ЗМІ.

5

Підвищити прозорість роботи Центру надання адміністративних послуг шляхом запровадження електронної системи документообігу (програми), яка дасть можливість кожному громадянину м.Миколаєва відслідковувати рух документів по управлінням і відділам міської ради з моменту подання заяви в ЦНАП до кінцевого вирішення питання, забезпечення публічного доступу до цієї інформації в електронному варіанті на сайті міської ради .

6

Розробити за участю громадськості Правила надання у власність та тимчасове користування земельних ділянок у м.Миколаєві.

Створити електронний реєстр усіх земельних ділянок на території міста Миколаєва. В реєстрі відобразити вільні та зайнятті площі.  Вказати повну інформацію про займану площу: інформація про власника (користувача),наявність право установчих  документів  (договір оренди, документ на право власності тощо), її цільове призначення на час відведення і фактичне використання , плата за землю .

Створити єдиний електронний реєстр заявок  на відведення земельних ділянок в м. Миколаєві, які повинні містити інформацію про заявника, дату подання заявки, адресу земельної ділянки, результати її розгляду.

Забезпечити публічний доступ до цієї інформації на сайті міської ради.

7.

Спростити систему отримання дозволів. Розробити прозору процедуру отримання дозволів. Зменшити строки отримання дозвільних документів.

8

Провести повну інвентаризацію існуючих тимчасових споруд та малих архітектурних форм.

Розробити та затвердити Комплексну схему розміщення місць для тимчасових споруд та малих архітектурних форм з урахуванням вимог ДСТУ і зовнішнього архітектурного вигляду в м. Миколаєві.Узгодити  Комплексну схему розміщення ТС і МАФів з громадськістю та бізнесом.

Дотримуватись законодавства щодо виділення земельних ділянок виключно на конкурсній основі відповідно до діючого законодавства. Припинити неправомірну  корупційну практику оформлення земельних сервітутів під розміщення ТС, МАФів.

Створити на сайті Миколаївської міськради сторінку з відкритого доступу до реєстру місць під  розміщення тимчасових споруд і МАФів.


9

Міській раді ввести штатну одиницю відповідального за туристичну галузь.

Розробити програму підтримки і розвитку туризму в м. Миколаєві, здійснити заходи для його туристичної привабливості. За  рахунок бюджетних коштів розробити  рекламні міні – тури для туроператорів та тур агенцій з інших регіонів України.

Виділити бюджетні кошти на створення туристично-інформаційного центру (ТІЦ), створити на сайті міськради сторінку для розміщення інформації і реклами про нові туристичні об’єкти, просування місцевого туризму. Розробити та роздрукувати  « Довідник туриста Миколаївщини».

10

Створити відкриту електронну площадку з зазначенням усіх тендерів на товари та послуги із зазначенням номенклатури поставки, термінів, умов оплати та умов участі в тендері. Не допускати об’єднання в одному лоті кількох видів послуг.Контакти для спілкування:

Е- mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Герасимчук Олена

E – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Дзицюк Алла

Тел. (0512) 71-71-77,  58-15-19, 067-512-26-52

Останнє оновлення ( Понеділок, 19 жовтня 2015, 07:09 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru