На даний момент 59 гостей на сайті

Відбувся "круглий стіл 200 днів нової влади"

e-mail Друк PDF

У вівторок, 21 червня, в Миколаєві відбувся круглий стіл за участі представників Коаліції малого та середнього бізнесу Миколаєва, підприємців, громадськості, представників депутатського корпусу Миколаївської міської ради, міського голови.

У рамках «круглого столу»  обговорено та підведено підсумки роботи за «200 днів нової влади», а саме: впровадження реформ відносно розвитку малого підприємництва, що є одним із стратегічних напрямків сталого розвитку економічного розвитку будь якої держави. Мале підприємництво виконує ряд важливих економічних та соціальних функцій, дозволяючи ефективно вирішувати завдання виробничого, наукового та господарського характеру. Проте, в сучасних умовах, суб’єкти малого підприємництва стикаються з безліччю стримуючих факторів і проблем, які доводиться долати самотужки.

Саме над виявленням таких факторів  бізнес працював напередодні виборів до місцевих рад у жовтні 2015 року, результатом чого стали  «25 вимог  бізнесу до влади» і як програмний документ  направлені для використання в роботі  всім політичним партіям та кандидатам на посаду міського голови .

Більше 200 днів в Миколаєві працюють новообрані міський голова та депутатський корпус. Такий проміжок часу є лакмусовим папірцем ефективності міської ради і її спроможності до реформ. Зрозуміло, що пріоритети міської ради в першу чергу віддаються направленням,які забезпечують життєдіяльність міста. Проте, не слід недооцінювати запропоновані бізнесом реформи від реалізації яких залежить стимулювання розвитку підприємництва, зупинення  корупції  та поліпшення економічного стану міста, особливо в реаліях скорочення  легального бізнесу і відтоку його в тінь, що становить загрозу для економіки  на перспективу.

Усвідомлюючи загрози і негативні тенденції для економіки міста, підприємництво і громадськість прагне діалогу з місцевою владою з метою підвищення  ефективності  та результативності співпраці за всіма напрямками політики, які впливають на розвиток бізнесу. Тому ця проектна ініціатива направлена на взаємодію влади і бізнесу з метою спільного визначення пріоритетів економічних та політичних реформ і їх реалізації шляхом формування і просування «Порядку денного бізнесу в місті Миколаєві» за консолідованої участі представників громадського сектору.

Проект націлено на забезпечення участі представників громадських об’єднань сфери МСП,  бізнес-асоціацій, ТПП а також аналітичних центрів у процесі формування політики розвитку підприємництва на місцевому рівні.

Організатором заходу виступила громадська спілка «Федерація асоціацій малого та середнього бізнесу» в рамках проектної ініціативи «Розробка та впровадження Порядку денного бізнесу у м. Миколаєві” за сприяння Центру міжнародного приватного підприємництва CIPE.

Останнє оновлення ( П'ятниця, 19 серпня 2016, 09:59 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru