В Україні 35 тисяч ФОПів через однакові імена не можуть перевірити свої податкові борги

Середа, 22 травня 2019, 09:26
Друк

Зокрема, найпоширеніше ім'я ФОП — Шевченко Олександр Миколайович.

Державна фіскальна служба України (ДФС) публікує недостатньо інформації для фізичних осіб-підприємців (ФОП) в Україні, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, у зв'язку з чим 35 тисяч таких осіб не можуть перевірити наявність або відсутність податкової заборгованості.

Як повідомляє сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній і судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів OpenDataBot, 35 тисяч фізичних осіб-підприємців не можуть перевірити такі дані через однакові імена ФОП у системі.

Зокрема, найпоширеніше ім'я ФОП — Шевченко Олександр Миколайович. Таких підприємців в Україні 28. Далі йдуть Іванова Олена Миколаївна і Коваленко Олександр Миколайович, яких в Україні налічується 19 і 18 відповідно.

фото opendatabot.ua

"Оскільки Державна фіскальна служба не публікує додаткові ідентифікатори ФОП, такі як адреса реєстрації (хоча ця інформація є відкритою), то встановити, хто саме з них має податковий борг, неможливо", — наводяться в повідомленні слова юриста Микити Підгайного.

Джерело: УНІАН