На даний момент 70 гостей на сайті

В профспілці відбувся навчальний семінар

e-mail Друк PDF

18. 10. 2018р. за ініціативи голови  Миколаївської  обласної  профспілки малого та середнього бізнесу «Єднання» Герасимчук О.А.  відбувся навчальний семінар «Вимоги законодавства про правцю до СПД-роботодавців».


В семінарі прийняли участь  представники  - Головного Управління Держпраці   в Миколаївській області - заст. начальника відділу з додержання законодавства про працю, зайнятості  та інших НПА  Марченко Г.І., ст..інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних  послуг Пилипенко Г.Г., головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Хорошев В.В., головний  державний інспектор відділу нагляду на АПК та соціально-культурної сфери та підприємці –члени профспілки міста Миколаєва  та області.

Семінар пройшов  у формі діалогу  контролюючих органів  з  бізнесом.  Посадові особи  Управління Держпраці  ознайомили  підприємців  з правилами проведення перевірок та вимогами, які  пред’являються  контролюючими  органами  в  частині кадрового діловодства і нарахування з\п, охорони і гігієни праці . При цьому  підприємці отримали  інформацію про такі тонкощі з зазначених питань , на які  ніколи не звертали уваги. Кожен з  присутніх на семінарі  зміг задати питання, які хвилюють саме його і отримав не просто відповідь, а ще й пораду, як краще  вирішити  свою проблему.


Задоволення від семінару  отримали обидві сторони – контролюючим органам сподобався діалог з аудиторією, яка наразі  непогано розбирається в законодавстві по темі, адже такі навчання з бізнесом проводяться  з 2017року, а  підприємці  набули знань щодо нюансів  та окремих аспектів  з  питань праці.

Прес-центр  МОПО «Єднання»

Останнє оновлення ( П'ятниця, 19 жовтня 2018, 13:45 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru