На даний момент 61 гостей на сайті

В ОДА обговорили питання проведення туристичного сезону в період карантину 05 Червня 2020

e-mail Друк PDF

У п’ятницю, 5 червня, заступники голови Миколаївської ОДА Тетяна Стахевич та Олександр Трайтлі  провели відеоселекторну нараду з керівниками Очаківського, Березанського  районів, міста Очакова та Коблівської ОТГ з питань початку туристичного сезону на Миколаївщині в умовах карантину.

На початку зустрічі заступник голови ОДА Олександр Трайтлі зазначив, що метою наради є напрацювання пропозицій, які мають зробити туристичний напрям в області максимально безпечним в умовах загрози пандемії.

У засіданні взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Оксана Черненко, заступник начальника відділу з питань молоді та туризму управління молоді та спорту облдержадміністрації Руслан Волчецький.

У ході обговорення розглянуто організаційні питання забезпечення належних умов проведення туристичного сезону  в період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, розглянуто можливі варіанти, щоб розосередити туристичні потоки та уникнути надмірного скупчення людей на пляжах. Також опрацьовано питання визначення місць, які будуть відведенні під здійснення торгівельної діяльності та розроблено алгоритм надання екстреної медичної допомоги при звернені людини на відпочинку, яка має симптоми, характерні для коронавірусної хвороби.


Керівники районів надали свої пропозиції з цих питань, які Миколаївська ОДА візьме до відома та опрацює.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru