На даний момент 62 гостей на сайті

В Миколаєві відбулась презентація Міжгалузевої ради підприємців

e-mail Друк PDF

Сьогодні в Миколаєві на круглому столі відбулась офіційна презентація Міжгалузевої громадської ради з питань підприємництва. Процес становлення ради розпочався в травні 2016 р., в результаті 15 галузей   діяльності підприємницької делегували своїх кандидатів на членство в раді.

В  заході прийняли участь  Миколаївський міський голова Сєнкевич О. Ф., представники і керівники  податкової служби, Центру зайнятості, Торгово-промислової палати, Держпродспоживслужби. З м.Києва на круглий стіл  до підприємців приїхали голова  Всеукраїнської профспілки малого та середнього бізнесу   Кожевіна Наталя  та  представник Центру Міжнародного приватного підприємництва CIPE.  В заході  також прийняли участь  велика кількість підприємців Миколаєва.  Неабиякий інтерес до «круглого столу» виявили і представники преси.


Голова Регіональної ради підприємців Герасимчук Олена представила членів Міжгалузевої ради та її керівництво: голову ради - Бєлашова  Геннадія , першого заступника – Панченка Альберта,  заступника – Молчанову Світлану  та коротко розповіла історію її створення.

Виступ мера розпочався з висловлення сумніву  у відкритості  і прозорості створення Міжгалузевої ради, опираючись на інформування з боку деяких осіб, наближених  до влади.  Хочеться  надіятись, що  щирість та бажання всіх присутніх  працювати  для покращання ситуації в місті ,  які  прозвучали  від підприємців, змогли спростувати ту  недовіру мера, яка зародилась  в результаті  недостовірної  інформації.  Закінчився круглий стіл привітаннями  з Днем підприємця та побажаннями новоствореній Раді  не звертати увагу на нашіптування та провокації, а просто робити свою роботу, яка  дуже потрібна всьому бізнесу. А все інше спростовується  роботою – говорити будуть реальні справи.


На завершення зустрічі учасники круглого столу  одностайно підтримали резолюцію,  в якій  Міжгалузевій Раді з питань підприємництва виявлено вотум довіри та визнано її представником інтересів  малого та середнього бізнесу в м. Миколаєві. Чекаємо  справжніх справ! Як- то кажуть в народі «караван іде …»Останнє оновлення ( П'ятниця, 02 вересня 2016, 14:51 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru