На даний момент 101 гостей на сайті

В Миколаєві обговорили Програму розвитку малого та середнього підприємництва області

e-mail Друк PDF

5 листопада 2014 року відбулось засідання робочої групи з розроблення проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2015-2016 роки, на якому  учасники обговорювали завдання та заходи, спрямовані на реалізацію програми, а саме:

1.Упорядкування нормативного  регулювання  підприємницької діяльності,

2.Фінансово-кредитну та інвестиційну підтримку, ресурсне та інформаційне забезпечення,

3.Формування інфраструктури підтримки підприємництва, цільові проекти та програми.


Головуючим засідання виступив заступник начальника головного управління економіки облдержадміністрації Грипенко Володимир Кузьмич.


В засіданні приймала участь президент Федерації Герасимчук Олена. Вона зазначила, що на сьогоднішній день існує досить серйозна проблема для розвитку підприємництва: це нелегальний бізнес, який створює серйозні перешкоди для підприємців, що працюють в законному полі, добросовісно сплачуючи податки та створюючи робочі місця. Потрібно знайти дієві механізми впливу на незаконну торгівлю, боротьбі з «стихійними» точками продажу. Крім цього, важливим фактором підтримки підприємництва з боку влади може стати сприяння та підтримка розвитку вітчизняного виробника. За часи незалежності  України всі навчились «торгувати» товарами, проте «виробляти»  якісну продукцію, яка б користувалася великими попитом серед споживачів можуть далеко не всі підприємці.


Олена Герасимчук підняла проблему якості надання адміністративних послуг Миколаївським ЦНАП. Заходячи через адмінцентр документи як і раніше «блукають» по кабінетам чиновників і місяцями не погоджуються та не виносяться не сесію міськради. Центр надання адміністративних послуг повинен надавати прозорі, якісні послуги. Натомість підприємцю доводиться  постійно контролювати всі стадії проходження документів.

Грипенко Володимир Кузьмич підтримав Герасимчук Олену та запропонував рекомендувати включити  вищезазначені пропозиції до міських та районних програм розвитку малого та середнього підприємництва Миколаївської області.


Останнє оновлення ( Четвер, 06 листопада 2014, 06:05 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru