На даний момент 63 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини В центрі уваги - ситуація на міських ринках

В центрі уваги - ситуація на міських ринках

e-mail Друк PDF

Яка ситуація склалася на ринках Миколаєва? І що роблять їхні керівники для того, щоб забезпечити належні умови підприємцям, які там працюють, і покупцям, які приходять на ринок? Такі питання порушувалися під час наради віце-мера Романа Васюкова з керівниками ринків міста, що пройшла 6 жовтня в міськвиконкомі. У заході також приймати участь представники відповідних служб міськвиконкому та контролюючих органів.

Як зазначив Роман Васюков, у лютому цього року в Миколаєві було проведено масштабні перевірки ринків, в ході яких на останніх виявлені значні порушення. Результати перевірок були доведені до кожного директора ринку і для виправлення всіх недоліків їм дали певний час - до літа ситуація на ринках повинна була бути виправлена. Крім того, управління ветеринарної медицини попросило директорів ринків надати плани c зазначенням конкретних заходів щодо виправлення порушень. Але, на жаль, директори ринків не відреагували на ці прохання. Тому управління ветеринарної медицини саме взялося за розробку таких планів. І найближчим часом ці документи будуть передані на розгляд служб міськвиконкому.

Як було зазначено на нараді, за минулі 8 місяців ситуація на ринках практично не змінилася. Хоча там і робилися певні кроки для її поліпшення, але вони виявилися незначними.

Серед основних порушень особливо виділяються такі: лабораторії не обладнані належним чином, на швидкопсувні продукти відсутня необхідна документація, до того ж вони продаються в неналежних умовах. Відсутні павільйони для торгівлі молоком і м'ясом. Як зазначив начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя, практично на кожному ринку не дотримуються правила пожежної безпеки. Наприклад, на ринках відсутнє зовнішнє протипрожежне водопостачання - «Україну», «Площа Перемоги», «Корабел», «Жовтневий ринок», «Івушка», немає також узгодженої схеми розміщення торгових рядів - «Жовтневий ринкок», ТОВ «Радформ», ТОВ «Екюр», «Площа Перемоги», «Привокзальний», «України». На деяких ринках незадовільно утримуються шляхи евакуації та проїздів - «Штрассе», «Колос», АТ «Спорттовари».

Є й інші претензії до директорів ринків. Наприклад, голова Миколаївського обласної профспілки працівників малого та середнього бізнесу Олена Герасимчук нагадала їм про необхідність мати договори з підприємцями, які працюють на ринку. Викликає здивування і те, що на ринках відсутній реєстр таких договорів.

Ситуація, яка сьогодні склалася на ринках міста, далека від ідеалу, підсумував Роман Васюков. І щоб її виправити на краще, міська влада зробить все можливе. Так, найближчим часом на ринках пройдуть перевірки. І за їх результатами будуть вжиті відповідні заходи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru