На даний момент 206 гостей на сайті

Увага! З 14 квітня МОЗ заборонив роботу всіх ринків

e-mail Друк PDF
Постанова, яка дозволяла роботу ринків під час карантину, втратила чинність 14 квітня

Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив про скасування постанови №5 від 30 березня "Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19) у місцях торгівлі". Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV, передає РБК-Україна.

Документ втратить чинність з 14 квітня.

"Ми розуміли питання, чому ми дозволяємо відкривати ринки, оскільки це впливало на ціни, які були в супермаркетах, і це збільшувало доступність до більш дешевих продуктів харчування. Впродовж дії цієї постанови були виявлені зловживання органів місцевого самоврядування, коли вони повідкривали ринки в антисанітарних умовах. Ми маємо шалені порушення. З 14 квітня моя постанова, котра прописувала умови, як відкриватися ринкам, буде визнана як така, що втратила чинність. Ми не будемо з цим працювати, здорового глузду немає. Як і з доступом до храмів. Чомусь ми думаємо, що пронесе", - сказав Ляшко.

Нагадаємо, робота продуктових ринків була заборонена відповідно до карантинних заходів, прийнятих Кабінетом міністрів для боротьби з пандемією коронавірусу в Україні.

За текстом нової постанови,   головного санітарного лікаря Віктора Ляшко від 13 квітня: попередня постанова санлікаря від 30 березня, що дозволяла роботу ринків в умовах карантину при дотриманні ряду умов, визнана такою, що втратила силу.

Джерело
РБК-Україна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru