На даний момент 57 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Пенсійна реформа Уряд затвердив Порядок визначення різниці між розмірами пенсій, призначених за різними законами

Уряд затвердив Порядок визначення різниці між розмірами пенсій, призначених за різними законами

e-mail Друк PDF

Кабінет Міністрів України на своєму сьогоднішньому засіданні затвердив Порядок визначення різниці між розміром пенсії, призначеної відповідно до закону „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, і розміром пенсії із солідарної системи відповідно до закону „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Як відомо, законом „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” передбачено, що пенсійна виплата особам, звільненим з військової служби, та деяким іншим особам здійснюється за рахунок коштів державного бюджету у частині, що дорівнює різниці між розміром пенсії, призначеної згідно з цим Законом, та розміром пенсії, яка належить відповідно до закону „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Згадана різниця визначається у порядку, встановленому Урядом. З метою розмежування видатків на виплату цих пенсій між державним бюджетом та бюджетом Пенсійного фонду Мінсоцполітики розробило проект постанови.

Актом, зокрема, передбачається, що за рахунок власних надходжень до бюджету Пенсійного фонду виплачується частина пенсії, яка нарахована відповідно до Закону „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а решта пенсійної виплати – за рахунок коштів державного бюджету.

Джерело: Прес-служба Мінсоцполітики

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru