На даний момент 223 гостей на сайті

Уряд України не буде забороняти торгівлю посадковим матеріалом в умовах карантину

e-mail Друк PDF

Уряд України не буде забороняти продаж саджанців та посадкового матеріалу квітів, декоративних та плодових рослин на ринках України. Про це 20 березня, під час онлайн-конференції із представниками роздрібних мереж та продовольчих ринків, заявив Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики

«Офіційної заборони на торгівлю посадковим матеріалом в Україні немає. Це стосується саджанців плодових та декоративних дерев, квіткової розсади, квітковий та овочевий посадковий матеріал», — зазначив пан Висоцький.

Важливість рішення залишити можливість торгувати посадковим матеріалом на ринках України прокоментував Роман Федишин, засновник гуртового ринку «Шувар» м. Львів:

«Торгівлю посадковим матеріалом не можна забороняти з кількох причин. По-перше, це безпечно, бо торгівля відбувається на відкритому повітрі. По-друге, у працюючих жителів міст з`явилось багато вільного часу під час карантину. Доступність посадкового матеріалу на ринках дозволить посилити міграцію населення з великих міст на дачі та у село. По-третє, для сільгоспвиробників цієї спеціалізації березень та квітень - це головний період продажів, заборона може знищити бізнес сотень підприємців тільки у Західному регіоні», — зазначив пан Роман Федишин.

Нагадаємо, раніше п. 5 Протоколу №9 позапланового засідання Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, від 18.03.20р., було призупинено, на час карантину, діяльність квіткових ринків і магазинів у павільйонах, у магазинах та малих архітектурних формах, крім роздрібної торгівлі живими квітами біля цвинтарів.

Джерело: Шувар

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru