На даний момент 48 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини У місті триває робота по знесенню незаконно побудованих об'єктів

У місті триває робота по знесенню незаконно побудованих об'єктів

e-mail Друк PDF

З метою виконання в повній мірі вимог законодавства в галузі містобудівної діяльності, органи місцевого самоврядування ведуть жорстку боротьбу з фактами самовільного будівництва та самовільного захоплення земель територіальної громади. Відповідно до рішення Миколаївської міської ради від 21 квітня 2011 року № 5/15 "Про затвердження Положення про порядок розгляду питань, пов'язаних із самовільним будівництвом і поверненням самовільно зайнятих земельних ділянок" адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради проводить цю роботу на території свого району.

Так, у дворі житлового будинку по вул. Даля, 12, мешканцями однієї з квартир була самовільно збудована прибудова і захоплена значна частина двору, що викликало справедливе обурення сусідів. Вивчивши ситуацію, райадміністрація прийняла рішення про знесення самовільних будівель та звільнення самовільно захопленої міської землі, для чого у вересні 2011 року звернулася в Заводський районний суд міста Миколаєва з відповідним позовом. За результатами судового розгляду вимоги адміністрації були задоволені. Своїм рішенням від 19 березня 2012 року суд постановив знести самовільно збудовану прибудову і звільнити самозахоплену землю у дворі будинку № 12 по вулиці Даля.

У вересні 2011 року розглянувши скаргу літньої мешканки району на сусіда зверху, який самовільно збільшив в розмірах балкон у будинку по вул. Генерала Карпенка, 30, чим створив загрозу цілісності будівлі і погіршив природне освітлення квартири сусідів знизу, службами адміністрації району після ретельного вивчення ситуації підготовлено звернення до суду з позовом про приведення самовільно збільшеного балкона в попередній стан відповідно до проекту житлового будинку. Після судового розгляду 20 березня 2012 року Апеляційним судом Миколаївської області винесено рішення, яким вимоги адміністрації підтримані.

Адміністрація Заводського району в подальшому має намір продовжити жорстку боротьбу з фактами самовільного будівництва.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru