На даний момент 165 гостей на сайті

У Миколаєві затвердили єдині архітектурні типи тимчасових споруд

e-mail Друк PDF

22 березня у Миколаєві затвердили архітектурні типи тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного  призначення  для  провадження підприємницької  діяльності на території міста.

За словами міського голови Олександра Сєнкевича, приведення до єдиного вигляду тимчасових споруд, що «зростають, як гриби» на території міста, давно назріле питання.

- Розроблено архетип, який розглянула та погодила архітектурно-містобудівна рада, - поінформував мер Миколаєва. – Пропоную підтримати це питання, адже ми мали це впорядкувати ще кілька років тому.

Проект рішення на виконкомі міської ради представив головний архітектор Андрій Цимбал.

- Містобудівна рада розглянула кілька варіантів. З наданих пропозицій обрали ті, що найбільше відповідають сучасним тенденціям в архітектурі та дозволяють формувати розміщення тимчасових споруд як окремих одиниць, а також – комплексами, таким чином, впорядковуючи їх. Надалі передбачається, що при продовженні терміну оренди земельної ділянки, терміну сервітуту, ми будемо пропонувати привести у відповідність до затверджених архетипів існуючий вигляд тимчасових споруд. Якщо будуть надаватись місця для розміщення нових споруд, вони вже мають відповідати прийнятому рішенню, - повідомив Андрій Цимбал.

Олександр Сєнкевич додав, що проект зазначеного регуляторного акту був своєчасно оприлюднений, розміщений на офіційному сайті міської ради, а зауважень та пропозицій до нього не надходило.

Виконком більшістю голосів підтримав проект рішення.

Види архетипів

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru