На даний момент 261 гостей на сайті

У Миколаєві продовжують контролювати виконання обмежувальних заходів щодо роботи закладів громадського харчування та торгівлі

e-mail Друк PDF

Спеціалісти відділу контролю та нагляду за благоустроєм департаменту спільно з УПД ГУНП в Миколаївській області продовжують контролювати виконання обмежувальних заходів щодо роботи закладів громадського харчування та торгівлі. На керуючого супермаркетом «33 квадратних метри», що по пр. Центральному, складено протокол за ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).

Карантин встановлено на загальнодержавному рівні постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 р. № 211. Від міського голови отримано чітке завдання: висловлюємо підтримку малим підприємцям, яким законодавство дозволяє працювати під час карантину, але просимо дотримуватися рекомендацій!

  • Кожен продавець повинен бути у масці, рукавичках.
  • Біля продавців мають бути антисептики.
  • Дозволяється одночасне перебування в приміщеннях маленьких павільйонів не більше 2 осіб одночасно у засобах індивідуального захисту (масках).
  • Необхідно дотримуватися безпечної відстані 1-2 м.
  • Виконувати правила санітарної гігієни.

Всі заклади громадського харчування та торгівлі, окрім продуктових магазинів, аптек, АЗС, безконтактних мийок для автівок і магазинів з кормами для тварин, повинні бути зачинені. За порушення правил карантину та рішень органів місцевої влади – штраф від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів громадян (17-34 тисяч гривень).

- Тепер боремося з порушниками карантину лише штрафами, часи попереджень минули ще на тому тижні. Наразі, наприклад, складено протокол на керуючого супермаркетом «33 квадратних метри», що по пр. Центральному. Ми розуміємо, що бізнесу, якому дозволено, треба працювати. Але працювати необхідно з усвідомленням, що від вас залежить життя та здоров’я містян. Тому всі повинні виконувати певні рекомендації, щоб убезпечити себе та оточуючих, - Андрій Єрмолаєв, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru