На даний момент 127 гостей на сайті

У Миколаєві перевірили супермаркети та рекомендували забезпечити безпечні умови перебування працівників та відвідувачів у приміщеннях торговельних об'єктів

e-mail Друк PDF

З метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом (COVID-19) на території міста, на виконання заходів, визначених на засіданні робочої групи з координації проведення заходів щодо попередження виникнення та розповсюдження корона вірусної хвороби COVID-19 на території м. Миколаєва, керівників торговельних мереж (супермаркетів) письмово проінформовано щодо забезпечення для своїх працівників та відвідувачів безпечних умов перебування в приміщенні супермаркету (магазину), наявності дезінфікуючих заходів, дотримання посилених санітарно-гігієнічних норм та забезпечення працівників засобами індивідуального захисту.

25.03.2020 фахівцями управління з розвитку споживчого ринку департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради та відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Миколаївського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено перевірку виконання зазначених заходів. Перевірено 7 об’єктів торгівлі мережі супермаркетів "МЕТРО", "Таврія-В", "Сільпо", "Еко-Маркет", "NOVUS", "Велмарт", "АТБ".

Перевіркою встановлено, що: допускаються в торгівельний зал покупці з розрахунку 1 людина на 10м2 торгівельної площі, про що є відповідне оголошення. До продажу не допускаються товари без промислової упаковки. Усі продукти, готові до вживання, фасовані, біля розрахункових кас відсутні черги. протягом доби проводиться вологе прибирання та дезінфекція торговельного залу та приміщень. створено запас дезінфікуючих засобів.

Для відвідувачів встановлені дозатори при вході, в достатній кількості одноразові рукавички, наявні відповідні оголошення. адміністрацією проведено навчання з персоналом щодо використання дезінфікуючих засобів та додержання особистої гігієни. касири забезпечені масками та рукавичками. створено умови для додержання особистої гігієни робітників підприємства - усі рукомийники з милом, дезінфікуючими засобами, паперовими рушниками.

Персонал забезпечено антисептиками для обробки рук та засобами індивідуального захисту. в торговельних об’єктах наявна інформація щодо профілактики інфікування та поширення короновірусу на інформаційних стендах.

В супермаркетах «Велмарт,» «NOVUS», «ЕКО» мали місце зауваження по дотриманню протиепідемічного режиму, а саме:

-в супермаркеті «Велмарт» (пр. Миру, 1/1) не дотримується розрахункова кількість відвідувачів, цукор реалізується шляхом самообслуговування;

-в супермаркеті «NOVUS» (пр. Миру, 40) здійснювався продаж цукру нефасованого;

-в супермаркеті «ЕКО» ( вул. Херсонське шосе, 38А) використовуються деззасоби для рук відвідувачів в розведеному вигляді, що не відповідає інструкції по використанню засобу.

Керівникам закладів запропоновано забезпечити продаж фасованої продукції; використовувати деззасоби відповідно до інструкції по використанню, допускати в торгівельний зал покупців з розрахунку 1 людина на 10м2 торгівельної площі, організувати ведення щоденно журналу «Здоров’я».

Департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru