На даний момент 158 гостей на сайті

У Кабміні зробили важливе утонення щодо заборони паперового документообміну

e-mail Друк PDF

За словами Дубілета, поки що йдеться лише про документообмін. А повна діджиталізація документообігу — це завдання на найближчі 1-2 роки. Є ряд документів, які поки не можна перевести в цифру через закони

Міністр кабінету міністрів України Дмитро Дубілет повідомив, що уряд з 1 жовтня поточного року відмовиться від документообміну, а не документообігу. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Три важливі уточнення. Перше. Вчора ЗМІ поширили новину про те, що ми хочемо заборонити паперовий документообіг. Тут, на жаль, закралася помилка. Документообмін — це обмін документами між органами. Документообіг — це процеси узгодження документів усередині держорганів. Поки що йдеться лише про документообмін. А повна діджиталізація документообігу — це завдання на найближчі 1-2 роки», - написав він.

Також Дубілет зазначив, що є ряд документів (їх порівняно небагато), які поки не можна перевести в цифру через закони. «Їх ми у вересні не чіпаємо. Ми їх ретельно проаналізуємо і теж оцифруємо, але для цього потрібно буде змінювати закони. Сподіваюся, до кінця року внесемо до Ради пропозиції», - написав міністр.

Дубілет додав, що зараз переводять документи в цифровий вигляд одним махом, не розбираючись в їх суті. «Однак, впевнений, 90% цих документів не потрібні самі по собі — ні на папері, ні в цифрі. Найближчим часом почнемо їх ревізію і випалювання. Краще, ніж електронний документ, може бути тільки неіснуючий документ», - резюмував міністр.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru