Стартувала національна конференція малого та середнього бізнесу

Четвер, 14 травня 2015, 09:34
Друк

фото 1-3

Сьогодні в Києві стартувала національна конференція “Розвиток і державна підтримка підприємництва: реальний стан, політичні декларації та законодавче забезпечення”. Організатором заходу виступає проект USAID “Впевнений бізнес – заможна громада”. Захід триватиме 14-15 травня.

Від Миколаївського регіону в заході приймають участь Президент Федерації асоціацій малого та середнього бізнесу Герасимчук Олена та лідери галузевих Асоціацій.

Конференція має на меті обговорення реального стану та основних тенденцій розвитку малого і середнього підприємництва в Україні.

Зокрема увагу буде зосереджено на проблемі відкритості й достовірності даних для відстеження стану ситуації з малим і середнім бізнесом. Серед інших тематичних блоків, що пропонуються для обговорення під час заходу, — діяльність уряду і парламенту в напрямі підтримки сектору МСП, міжнародний досвід ефективної політики розвитку підприємництва.

фото 3

Зі вступним словом виступили Джед Бартон, Директор регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі, Молдові та Кіпрі та Наталія Баландіна, Директор Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (СІРЕ-Україна).

Серед запрошених спікерів: Міхеїл Саакашвілі, Радник Президента України, Голова Дорадчої міжнародної ради реформ, Павло Шеремета, Міністр економічного розвитку і торгівлі України (27 лютого – 2 вересня 2014 року), Віктор Галасюк, народний депутат України.

фото 2-3

Попередню реєстрацію пройшли більше 260 учасників, серед яких лідери асоціацій підприємців, представники малого і середнього бізнесу, міжнародні та вітчизняні експерти з питань економічної політики та розвитку підприємництва, громадські діячі та журналісти профільної тематики.

За результатами конференції буде ухвалено резолюцію, яка відображатиме перелік невідкладних заходів, які повинні вжити уряд та парламент для зниження адміністративного навантаження на сектор МСП та загальне покращення бізнес-клімату в Україні.
Останнє оновлення ( Четвер, 14 травня 2015, 09:39 )