На даний момент 110 гостей на сайті

Ситуація із запровадженням податку на виведений капітал зайшла в глухий кут, – Ніна Южаніна

e-mail Друк PDF

На думку голови Комітету ВРУ, якщо справді втрати бюджету від запровадження податку на виведений капітал не можна перекрити ніякими іншими надходженнями, Уряду потрібно запропонувати інший варіант. І внести новий законопроект потрібно до 1 липня 2018 року

Голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики на своїй сторінці у Facebook повідомила, що ситуація із запровадженням податку на виведений капітал замість податку на прибуток зайшла в глухий кут.

«Хотіла би ще раз наголосити: ми були змушені, навіть, внести пряму норму до Податкового кодексу, якою зобов’язали Кабінет Міністрів зареєструвати у Верховній Раді законопроект щодо заміни розділу ІІІ Податкового кодексу до 1 липня 2017 року Цього не відбулося.

Я не розумію, як можна оперувати сухими цифрами нібито бюджетних втрат і не рахувати мультиплікативний ефект, який дасть запровадження податку на виведений капітал.

Ми і так втратили два роки і досі не розуміємо, що буде далі» – зазначила Н. Южаніна.

Голова Комітету ВРУ наполягає: якщо справді втрати бюджету від запровадження податку на виведений капітал не можна перекрити ніякими іншими надходженнями або ж зменшенням видаткової частини державного бюджету, Уряду потрібно запропонувати інший інструмент для того, щоб українська економіка, особливо середній і малий бізнес, могла оздоровитися і почати справжнє зростання, а не в межах статистичної похибки.

І зробити це, на її думку, потрібно, подавши відповідний законопроект до 1 липня 2018 року. Для того, щоб у 2019 році зменшити податкове навантаження на бізнес і стимулювати розвиток економіки в нашій країні.

***

Автор: «Дебет-Кредит»
Рубрика: Оподаткування / Податок на прибуток

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru