На даний момент 46 гостей на сайті

Що є виробами медпризначення та лікарськими засобами з метою застосування РРО: нагадує ДПС

e-mail Друк PDF
Фізособи-«єдинники», які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення за готівку, зобов'язані використовувати РРО (ПРРО) (незалежно від обсягу доходу)

ДПС у Рівненській області нагадують, що ФОПи-«єдинники», які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення за готівку, зобов'язані використовувати РРО (ПРРО) (незалежно від обсягу доходу).

З метою застосування реєстраторів розрахункових операцій, відповідно до абзацу тридцять четвертого ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" вироби медичного призначення – будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та (або) забезпечення таких процесів.

Лікарський засіб – будь-яка речовина або комбінація речовин (одного або декількох активних фармацевтичних інгредієнтів та допоміжних речовин)), що має властивості та призначена для лікування або профілактики захворювань у людей, чи будь-яка речовина або комбінація речовин (одного або декількох активних фармацевтичних інгредієнтів та допоміжних речовин), яка може бути призначена для запобігання вагітності, відновлення, корекції чи зміни фізіологічних функцій у людини шляхом здійснення фармакологічної, імунологічної або метаболічної дії або для встановлення медичного діагнозу, згідно з ст. 2 Закону України від 04 квітня 1996 року №123/96-ВР «Про лікарські засоби».


Джерело ДПС у Рівненській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru