На даний момент 232 гостей на сайті

РРО по-новому. Як уникнути ризиків.

e-mail Друк PDF

Про це йшлося 29. 05. 2019р. на навчальному  семінарі  для підприємців – членів  профспілки, організованому за ініціативи голови  Миколаївської  обласної  профспілки малого та середнього бізнесу «Єднання» Герасимчук Олени.

В семінарі прийняли участь  представники   ГУ ДФС у Миколаївській області Шелест  А.О., Волошина С.О., Коноваленко Ю.В., Танська І.О., Каширіна О.Р.

Семінар пройшов  у формі жвавого діалогу  ДФС з бізнесом.  Представники ГУ ДФС  ознайомили  підприємців  з вимогами законодавства  щодо порядку здійснення касових операцій через  РРО,  проведення перевірок та вимог, які  пред’являються  в цій частині  органами ДФС.

Спільними зусиллями  було досягнуто  порозуміння у вирішенні  проблемного  питання  стосовно заповнення книги доходів і витрат  підприємцями  платниками ПДВ і акцизного податку  на загальній системі оподаткування.  Підприємці мали можливість отримати  вичерпні відповіді на свої питання.

Такі семінари, організовані  Герасимчук  Оленою,   в середовищі  бізнесу  користуються  великою популярністю , тому не дивно  що і цього разу  на семінар прийшли  підприємці, які не  є членами   профспілки.

Задоволення від семінару  отримали обидві сторони – представникам ДФС  сподобався діалог з аудиторією, яка наразі  непогано розбирається в законодавстві по темі, а  підприємці  набули знань щодо   нюансів  та окремих аспектів  застосування  законодавства  про РРО.

По  традиції, для учасників семінару  представлена додаткова інформація. Цього разу  вона стосувалась  можливостей реагування  бізнесу на  перевірки  Держпраці  у зв’язку із   змінами в законодавстві   та  організації  напрямку   по  впровадженню  на підприємствах системи  НАССР.

Прес-служба профспілки

Останнє оновлення ( Четвер, 30 травня 2019, 14:22 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru