На даний момент 68 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Ринок Сігма-Спорт працюватиме, як і раніше

Ринок Сігма-Спорт працюватиме, як і раніше

e-mail Друк PDF

Домисли про можливе перепрофілювання чи закриття ринку Сігма-Спорт виявилися тільки чутками, що не мають під собою жодних підстав. Ринок і далі буде працювати в тому ж режимі, в якому і працював до цього, а змін цільового та функціонального призначення земельної ділянки, на якій він розташований, взагалі не планується.

Про це 10 жовтня розповів заступник міського голови Роман Васюков під час зустрічі з керівництвом ринку Сигма-Спорт і підприємцями, які там працюють.

Цього року змінився власник даного ринку, а через деякий час почали поширюватися чутки про подальшу долю Сигма-Спорту - нібито ринок буде закрито, а на його місці з’явиться стоянка чи готель. Розуміючи свою відповідальність перед підприємцями ринку – свою діяльність на там сьогодні веде близько 2000 підприємців, більшість з яких за свої особисті кошти реконструювали торгові павільйони – Роман Васюков зустрівся з новим власником, щоб уточнити подальші його плани щодо ринку. Той запевнив заступника міського голови у своїх намірах і далі розвивати ринок, пообіцявши кардинальних рішень, які можуть негативно позначитися на його майбутньому, не приймати.

Вторить Роману Олександровичу і директор ринку Сігма-Спорт Дмитро Плужник. За його словами, на даний момент у ринка одна перспектива – розвиватися як торгівельний майданчик. «Це був, є і буде ринок промтоварів», – запевнив Д. Плужник.

Цікавить підприємців й інше питання – щодо орендної плати на ринку. Як підкреслив Дмитро Плужник, орендна плата також не буде змінена. «До кінця року це питання навіть не розглядається. На наступний рік в принципі проблемне питання підняття орендної плати також не стоїть», – зазначив директор.

Як підкреслив заступник міського голови Роман Васюков, зміни на ринку Сігма-Спорт якщо і будуть проводитися, то з метою його розвитку і лише в інтересах самих підприємців. Тому останнім хвилюватися не варто. У підприємців було багато питань, які вимагають детального ознайомлення з виїздом на ринок – Роман Олександрович пообіцяв, що найближчим часом він разом з відповідними службами міськвиконкому відвідає Сігма-Спорт, щоб знайти шляхи їх вирішення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru