На даний момент 389 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Реєстраційна служба про нововведення при реєстрації прав на нерухомість

Реєстраційна служба про нововведення при реєстрації прав на нерухомість

e-mail Друк PDF

З 1 січня введена нова схема реєстрації нерухомості - ці повноваження Бюро технічної інвентаризації передали державним реєстраторам.

Сьогодні, 24 січня, під головуванням заступника міського голови Маргарити Сапожнікової в мерії відбулася робоча нарада з цього питання.

Представники органів опіки та обласного та міського управлінь юстиції обговорили нововведення реєстрації прав на нерухоме майно.

Начальник реєстраційної служби головного управління юстиції в Миколаївській області Олена Кириличенко уточнила, що зараз, у перехідний період, всі угоди з оформлення нерухомості здійснюються держреєстраторами, оскільки ще не всі нотаріуси можуть користуватися системою єдиного Реєстру. На сьогодні держреєстраторами вже прийнято 1300 заяв на реєстрацію нерухомості.

Але незабаром «первинна» реєстрація прав на нерухоме майно здійснюватиметься органами державної реєстрації, а державні та приватні нотаріуси в повну силу займуться реєстрацією житла на «вторинному» ринку.

Всі нотаріуси будуть працювати за системою «єдиного вікна»: і угоду оформлять, і в єдиний Реєстр внесуть. Олена Анатоліївна роз'яснила, що особа вступає в права власності саме після реєстрації документів в головному Реєстрі, а не після нотаріальної операції. Крім того, законодавцем передбачена кримінальна відповідальність за порушення, допущені при реєстрації нерухомості. На думку держреєстраторів, нововведення повинні не тільки спростити процес, але і ліквідувати корупцію (махінаційні дії і шахрайство).

Також представники юстиції розповіли, як правильно оформити інформаційний запит від представників міської влади. Адже правильно оформлений запит дасть точну і правильну відповідь протягом 1 робочого дня.

www.gorsovet.mk.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru