На даний момент 163 гостей на сайті

Регіональна Рада підприємців звітувала про свою роботу

e-mail Друк PDF

17 листопада відбулось чергове засідання Регіональної Ради підприємців при Миколаївській ОДА. Висловив бажання прийняти участь в засіданні заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь.У  своєму вступному слові голова Регіональної ради підприємців Герасимчук Олена привітала всіх присутніх з обранням нового Миколаївського міського голови Сєнкевича Олександра, який отримав перемогу у другому турі виборів мера. Вона також відзначила, що представники бізнес-спільноти активно допомагали Сенкевичу О. в передвиборній роботі: за останні два тижні проведено велика кількість зустрічей, засідань, розповсюджено агітаційні матеріали, забезпечено участь підприємців в роботі виборчих дільниць. Герасимчук Олена висловила сподівання, що новообраний мер Сєнкевич Олександр, який, до речі, сам є виходцем з бізнесу, буде активно співпрацювати з підприємцями задля процвітання та розвитку нашого міста Миколаєва.


Надалі О. Герасимчук надала присутнім звіт про роботу Регіональної Ради.


Зокрема, вона відзначила, що ще в червні-липні було підготовлено ряд листів - звернень до голови Комітету ВР з питань податкової та митної політики Южаніної О.П., Міністра фінансів Яресько Н., щодо неможливості масового застосування РРО, організовано виїзд активістів на акції протестів в Києві. Регіональною радою було проведено ряд зустрічей  бізнесу з керівниками податкових інспекцій, керівників підприємств, які обслуговують РРО по обговоренню проблем, які могли б виникнути в бізнесі при умові застосування РРО. Підготовлено звернення до депутатів ВР України, що представлять інтереси Миколаївського регіону, пролобіювати інтереси бізнесу, який нараховує та сплачує Акцизний податок. Існує проблема - цей податок оподатковується податком ПДФЛ, та ЄСВ. Захищаючи інтереси простих громадян м. Миколаєва, хто отримує земельні ділянки для користування в оренду направлено звернення до Голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики щодо зменшення розміру орендної плати за землю.

Розпочав роботу Комітет з питань оподаткування та протидії корупції, який очолює Дзицюк А. М., яким було проведено моніторинг використання бюджетних коштів  Миколаївської міської Ради. По роботі комітету було презентовано звіт.


Запрацювала робоча група сфери похоронної справи та ритуальних послуг, керівник якої  Калінічева Л. Б. презентувала звіт про проведену роботу.


В липні 2015р. члени Регіональної ради прийняли активну участь в створенні  КОАЛІЦІЇ МСБ, яка розпочала роботу над ПРОГРАММОЮ «Впевнений бізнес - заможна громада» по підготовці до виборів депутатів міської ради та міського голови. Коаліцією було проведено 10 засідань робочих груп, 4 круглих столи, прес-конференції, напрацьовано 25 основних вимог до кандидатів, підписано Меморандуми про співпрацю з представниками політичних партій та кандидатами на посаду міського голови. До речі, новообраний мер Сєнкевич О. також підписав Меморандум.


 

Голова Миколаївської обласної асоціації фахівців нерухомості Мойсол П. Л. надав звіт про роботу Комітету економічного аналізу і розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні. Він доповів, що створено робочу групу, яка займалась проблематикою з вивчення економічного потенціалу Миколаївської обл.


Голова Асоціації туристичного та оздоровчого бізнесу відродження Квасняк Т., доповіла про проведену роботу: на початку курортного сезону розпочато програму «Миколаївщина туристична», яка містить ряд заходів по залученню туристів до Миколаївського регіону: представники 11 областей України ознайомились з найпривабливішими місцями регіону – від Первомайська до Миколаєва. Цьогорічний сезон в Коблево відзначився великою чисельністю відпочиваючих. На жаль, за словами Квасняк Тетяни, до цього часу в Коблево йдуть «земельні війни» і продається пляжна зона і поки Коблево не отримає статус курорту в цьому питанні зрушень не буде.


Заступник голови Регіональної Ради підприємців Драгой Ю. М., що необхідно чітко визначити форми і методи роботи з органами влади, а така форма взаємодії, яку проведено в місті Миколаєві повинна стати моделлю для всіх районів області. Також він запропонував присутнім надати пропозиції щодо плану роботи ради до кінця 2015.


Заступник голови Миколаївської ОДА Бонь В. В. у своєму виступі відмітив, що керівництво готове допомагати підприємцям і буде всіляко сприяти розвитку бізнес-середовища Миколаївської області.


Після засідання члени ради мали нагоду привітати Сєнкевича О. з обранням на посаду міського голови.
 


Останнє оновлення ( Четвер, 19 листопада 2015, 11:10 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru