На даний момент 102 гостей на сайті

Рада відтермінувала введення касових апаратів для ФОПів: Про що йдеться

e-mail Друк PDF

Верховна Рада схвалила за основу та в цілому проект закону №4439-д щодо врегулювання питання введення обов'язкових касових апаратів для фізичних осіб-підприємців

За документ у першому читанні проголосували 320 народних депутатів.

Дещо згодом за проект у другому читанні віддали голосив 319 нардепів.

Зазначимо, що цей законопроект профільний комітет Ради розробив для врегулювання питання введення обов'язкових касових апаратів для фізичних осіб-підприємців.

Він був створений на базі тих законопроектів, які були зареєстровані раніше.

Повна назва проекту закону: "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій".

За словами народного депутата від фракції "Голос" Ярослав Железняка, запропонований законопроект допоможе частково змінити ситуацію, в якій нині перебуває бізнес, хоча і не є ідеальним.

"Політика, це мистецтво компромісу", – наголосив нардеп і подякував представникам усіх фракцій та груп за те, що вони досягли згоди в цьому питанні.

Железняк також пояснив, що передбачає законопроект:

1. Перенесення фіскалізації до 1 січня 2022 року.

2. Скасування кешбеку.

3. Прив'язання всіх лімітів до мінімальної заробітної плати, в тому числі – лімітів фіскалізації.

4. Внесення змін до переліку ризикових груп (суттєве їх скорочення).

5. Скасування великої кількості штрафів, які найбільше бентежили підприємців.

Нагадаємо, 4 листопада Рада не спромоглася схвалити проект закону №4313, яким планувалося відтермінувати застосування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування на рік. Тоді ж в Україні у різних містах люди почали виходити на акції протесту.

18 листопада через протести ФОПів та конфлікти між підприємцями і правоохоронцями під Верховною Радою президент Володимир Зеленський зібрав екстрену нараду.

Згодом Зеленський вніс до Ради законопроект про відтермінування касових апаратів для ФОПів.

30 листопада під Радою ФОПи зібралися на черговий протест проти карантину і касових апаратів – обіцяють безстрокову акцію.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru