На даний момент 124 гостей на сайті

QR-код замість чеку: які зміни вносяться до Закону про захист прав споживачів?

e-mail Друк PDF
Введення нової форми розрахункового документу у вигляді QR-коду потребує змін не тільки до Закону про РРО, а й до Закону про захист прав споживачів. Розглянемо, що нас очікує


Нещодавно ми писали, що останніми законопроектами (тут та тут) пропонується введення такого поняття як «програмний реєстратор розрахункових операцій».

У зв’язку з цим законопроектом №1209 вносяться зміни і до Закону «Про захист прав споживачів». Зокрема, передбачається, що касир зможе надавати покупцю розрахунковий документ, відтворивши на дисплеї програмного РРО (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний РРО) QR-код, який дозволяє особі здійснювати його зчитування та ідентифікацію із розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому міститься, або надіслати електронний розрахунковий документ на наданий таким споживачем абонентський номер або адресу електронної пошти.

Відповідно, покупець у разі обміну товару неналежної якості в якості розрахункового документу зможе використовувати раніше виданий продавцем такому покупцю QR-код.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru