На даний момент 144 гостей на сайті

 

 

Головна Проекти || Правових актів Міський Виконком ПРОЕКТ Про заходи щодо утримання диких тварин у м.Миколаєві

ПРОЕКТ Про заходи щодо утримання диких тварин у м.Миколаєві

e-mail Друк PDF

На підставі листа Миколаївського міського товариства захисту тварин від 22.04.11 № 68/54/15,  відповідно до рекомендацій постійної комісії міської ради з питань екологічної політики, охорони навколишнього середовища та ресурсозбереження  від 19.05.11 та з метою недопущення жорстокого поводження з дикими тваринами, підсилення гуманності та моральності в суспільстві, попередження інфікування мешканців міста Миколаєва заразними захворюваннями від диких тварин, яких використовують у спортивних, видовищних заходах, фото- та відео зйомках, при організації розваг (дозвілля), керуючись ст.ст.7, 25, 28, 30 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»,  ст.38  Закону України «Про ветеринарну медицину»,  ст.30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя  населення», ст.15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища від 30.09.10 № 429 «Про затвердження Порядку утримання та розведення  диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах»,  ст.ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Звернутись до управління ветеринарної медицини в м.Миколаєві щодо посилення  ветеринарно-санітарного контролю і нагляду за епізоотичним станом диких тварин, які знаходяться на території міста Миколаєва.

2. Звернутись до Миколаївського міського управління УМВС України в Миколаївській області щодо:

2.1. Сумісного з управлінням ветеринарної медицини в м.Миколаєві вжиття заходів щодо запобігання використання диких тварин при наданні комерційних послуг населенню підприємствами та суб’єктами підприємницької діяльності, що не мають відповідного статусу, який надає право на використання  об‘єктів тваринного світу в комерційній діяльності.

2.2.  Сумісного з державною екологічною інспекцією в Миколаївській області та управлінням ветеринарної медицини  в м.Миколаєві  вжиття заходів за порушення  чинного законодавства, що регулює  поводження з диким тваринами та їх використання, щодо позбавлення суб’єктів підприємницької діяльності права займатися такою діяльністю та  притягати до  адміністративної та  кримінальної відповідальності.

2.3. Сумісного з постійною депутатською комісією міської ради з питань екологічної політики, охорони навколишнього середовища та ресурсозбереження  та районними адміністраціями міста Миколаєва вжиття заходів щодо конфіскації диких тварин, що залучаються до проведення спортивних, видовищних заходів і організації дозвілля з метою отримання прибутку, з передачею об’єктів тваринного світу в спеціалізовані підприємства (зоокуточки, пітомники, зоопарки) до  винесення рішення судом.

3. Заборонити надання фото- та відепослуг мешканцям м.Миколаєва на території міста з використанням диких тварин, за винятком спеціально обладнаних місць в діючих відповідно до чинного законодавства зоопарках та зоокуточках.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Васюкова  Р.О.

Міський голова                                                                                                             В.Д.Чайка

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru