На даний момент 55 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Продавці тварин не хочуть покидати своє жваве місце

Продавці тварин не хочуть покидати своє жваве місце

e-mail Друк PDF

Минулого тижня заступник міського голови Роман Васюков зібрав представників міліції, адміністрації Ленінського району, управління охорони навколишнього природного середовища та благоустрою міста та відділу торгівлі, а так ж підприємства «Коммуналсервіс» для того, щоб обговорити наболіле питання «пташиного» ринку.

На сьогоднішній день такий стихійний ринок розташований в Миколаєві в зеленій зоні, прилеглій до супермаркету «Велика кишеня» по проспекту Миру. Вже не перший рік в будь-яку пору року продавці, використовуючи замість клітки манежі і коробки, в антисанітарних умовах продають тварин.

Зазначимо, що міська влада для зміни ситуації весь цей час не лишалася осторонь. Так, представниками міліції не одноразово проводилися рейди, в ході яких складалися протоколи про порушення правил торгівлі.

Представники адміністрації Ленінського району неодноразово зустрічалися з торговцями і пропонували вести свою діяльність на спеціалізованих місцях, які облаштовані на ринку, розташованому по Херсонському шосе і ринку «Колос». Але продавці не хочуть змінювати жваве місце.

Віце-мер Роман Васюков бачить вирішення проблеми в створенні альтернативних місць торгівлі.

Адже для такої діяльності повинні бути дотримані не тільки всі санітарні норми, а й створена ветеринарна лабораторія, а також обладнані спеціальні торговельні місця (клітини, вольєри).

У свою чергу директор КП «Коммуналсервіс» Андрій Агнянніков розповів, що на базі його підприємства планується створити подібний спеціалізований ринок.

Заступник начальника міського управління охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту ЖКГ Володимир Корчагов вважає, що для того, щоб вирішувати проблеми стихійного пташиного ринку потрібно спочатку ввести паспортизацію улюбленців, адже все взаємопов'язано.

Робота в даному напрямку буде продовжуватися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru