На даний момент 53 гостей на сайті

 

 

Головна Проекти || Правових актів КМУ Про затвердження Порядку координації проведення планових виїзних перевірок контролюючими органами та органами державного фінансового контролю, уповноваженими здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податків, зборів, платежів

Про затвердження Порядку координації проведення планових виїзних перевірок контролюючими органами та органами державного фінансового контролю, уповноваженими здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податків, зборів, платежів

e-mail Друк PDF

ПРОЕКТ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


ПОСТАНОВА

від 2013 р. №

Київ

Про затвердження Порядку координації проведення планових виїзних перевірок контролюючими органами та органами державного фінансового контролю, уповноваженими здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податків, зборів, платежів

Відповідно до пункту 77.5 статті 77 Податкового кодексу України (у редакції Закону України від 04.07.2013 р. №404-VII) та статті 11 Закону України "Про основні засади здійснення фінансового контролю в Україні" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок координації проведення планових виїзних перевірок контролюючими органами та органами державного фінансового контролю, уповноваженими здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податків, зборів, платежів, що додається.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1234 "Про затвердження Порядку координації проведення планових виїзних перевірок органами виконавчої влади, уповноваженими здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податків та зборів" (Офіційний вісник України, 2011 р., № 1 (14.01.2011), ст. 19).

Прем'єр-міністр України М. АЗАРОВЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від №

ПОРЯДОК
координації проведення планових виїзних перевірок контролюючими органами та органами державного фінансового контролю, уповноваженими здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податків, зборів, платежів


1. Цей Порядок координує проведення планових виїзних перевірок контролюючими органами та органами державного фінансового контролю, уповноваженими здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податків, зборів, платежів, ревізій державного фінансового контролю.

2. Формування планів планових виїзних перевірок фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання, які проводяться для забезпечення своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків, зборів, платежів, ревізій державного фінансового контролю (далі - перевірки), здійснюється щокварталу самостійно контролюючими органами та органами державного фінансового контролю, уповноваженими здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податків, зборів, платежів, що проводить планові виїзні перевірки та ревізії державного фінансового контролю (далі - органи державного фінансового контролю), за місцезнаходженням (місцем проживання) суб'єкта господарювання чи місцем розташування об'єкта права власності, щодо якого проводиться перевірка.

3. У разі коли контролюючі органи та органи державного фінансового контролю запланували проведення у звітному періоді перевірки одного і того самого суб'єкта господарювання, така перевірка проводиться зазначеними органами одночасно.

Плани перевірок погоджуються до 20 числа останнього місяця поточного кварталу з відповідним органом Міністерства доходів і зборів України.

4. Зміни, що вносяться до планів перевірок, у разі одночасного їх проведення погоджуються з відповідним органом державного фінансового контролю.

5. Територіальні органи Міністерства доходів і зборів України інформують не пізніше ніж за десять днів до початку проведення планової перевірки суб'єкта господарювання та органи державного фінансового контролю про дату її початку.

У разі неможливості з обґрунтованих причин одночасного проведення органами державного фінансового контролю перевірки така перевірка проводиться за згодою суб'єкта господарювання у погоджені з ним строки за умови, що це не перешкоджає провадженню господарської діяльності.

6. У разі виявлення органом державного фінансового контролю в ході проведення перевірок фактів, що свідчать про можливі порушення законодавства, інформація про такі факти подається відповідному територіальному органу Міністерства доходів і зборів України.

7. Керівник відповідного органу державного фінансового контролю несе персональну відповідальність за виконання плану перевірок та повинен забезпечити участь необхідної кількості службових осіб у їх проведенні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru