На даний момент 146 гостей на сайті

 

 

Головна Проекти || Правових актів Міський Виконком «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення відкритого конкурсу на визначення відповідності фасаду об’єкта містобудівним умовам для розміщення сезонних об’єктів виносної торгівлі (літніх майданчиків) в окремих місцях м. Миколаєва »

«Про затвердження Положення про порядок організації та проведення відкритого конкурсу на визначення відповідності фасаду об’єкта містобудівним умовам для розміщення сезонних об’єктів виносної торгівлі (літніх майданчиків) в окремих місцях м. Миколаєва »

e-mail Друк PDF

Проект

Про затвердження  Положення про порядок

організації та проведення відкритого

конкурсу на визначення відповідності фасаду

об’єкта містобудівним умовам  для розміщення

сезонних об’єктів виносної торгівлі (літніх

майданчиків) в окремих місцях

м. Миколаєва

З метою забезпечення санітарного, епідемічного благополуччя, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення відкритості та прозорості процедури розміщення сезонних об’єктів виносної торгівлі (літніх майданчиків) у м. Миколаєві, розвитку конкуренції, обмеження монополізму, залучення найширшого кола учасників (юридичних і фізичних осіб) незалежно від форм власності до відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»,  постанови Кабінету Міністрів від 15.06.2006 N 833 «Про затвердження порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення», ст.ст. 29, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення про порядок організації та проведення відкритого конкурсу на визначення відповідності фасаду об’єкта містобудівним умовам  для розміщення сезонних об’єктів виносної торгівлі (літніх майданчиків) в окремих місцях м. Миколаєва, замовником організації роботи сезонних об’єктів виносної торгівлі (літніх майданчиків) та проведення таких конкурсів на 2012-2014 роки є виконком Миколаївської міської ради   (додаток № 1).

2. Затвердити перелік можливих місць розташування в окремих місцях м. Миколаєва сезонних об’єктів виносної торгівлі (літніх майданчиків) (додаток № 2).

3. Створити конкурсну комісію для проведення відкритого конкурсу на визначення відповідності фасаду об’єкта містобудівним умовам  для розміщення сезонних об’єктів виносної торгівлі (літніх майданчиків) в окремих місцях м. Миколаєва та затвердити її склад (додаток № 3).

4. Голові конкурсного комітету Васюкову Р.О. провести конкурс у першому півріччі 2012 року.

5. Встановити, що дане рішення набирає чинності з дати його прийняття.

6. Управлінню  громадських зв’язків (Скрипніковій) оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Васюкова Р.О., постійну комісію міської ради: з питань підприємництва, інвестицій, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів (Женжеруху).

Міський голова                                                                                                 В. Д. Чайка

 

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (Текст проекту.doc)Текст проекту.doc 257 Kb

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru